«Нова пошта» взялася до будівництва зручної інфраструктури для клієнтів, що їздять на велосипедах. Дизайн і спосіб облаштування велопарковок розроблено у співпраці з Асоціацією велосипедистів Києва.

Як повідомили в прес-службі компанії, уже облаштувано понад 400 паркувальних місць поруч із 150 відділеннями “Нової пошти” у 7 містах України — Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, Полтаві та Запоріжжі. До кінця серпня ще близько 50 паркувальних стійок з’являться біля десятка відділень «Нова пошта» в цих містах.

У компанії запевняють, що їхня мережа велопарковок стала найбільшою в Україні серед створених коштом приватного бізнесу. Список відділень, де вже доступний сервіс велопаркування, доступний за посиланням. Уже з 20 серпня інформацію про них додадуть до загальної карти мережі «Нова пошта» на сайті компанії.

велопарковки Нова пошта

«Нова пошта» також залучила велосипедистів з усієї країни до участі у велопробігу «Велика країна на великах», що має на меті привернути увагу міських громад та бізнесу до розвитку національної велоінфраструктури. Велопробіг охопить міста, де вже можна скористатися парковками. 6 серпня він стартував у Полтаві. Маршрут полтавчан містом включив у себе зупинку біля оснащеного паркомісцями відділення «Нова пошта», звідки велосипедисти переслали естафету – прапор пробігу – до Дніпра. 13 серпня до ініціативи долучаться дніпряни, після чого «Нова пошта» доставить прапор до наступного міста. Далі графік пробігів виглядатиме так: 20 серпня – Одеса, 27 серпня – Львів, 3 вересня – Харків, 10 вересня – Київ.

«Побудова мережі велопарковок біля точок обслуговування клієнтів – це прояв солідарності з українцями, які прагнуть мати у своїх містах зручну велосипедну інфраструктуру. Ми запрошуємо всіх охочих приїздити до наших відділень на роверах і долучатися до велопробігів. Наша ініціатива доводить: ефективна взаємодія між бізнесом та громадами у справі велоінфраструктури можлива, і її варто налагоджувати у всіх містах України», — прокоментувала PR-директор компанії «Нова пошта» Лілія Загребельна.

«Асоціація вітає ініціативу компанії, спрямовану на створення додаткового стимула для своїх клієнтів користуватись велосипедом у містах України. Для когось це буде довгоочікуване місце для зручного паркування свого велосипеда, а для когось тільки привід вперше замислитись над тим, що велосипед – це транспорт. Мерії міст відповідальні за створення безпечних умов на дорогах, а бізнес має усі можливості підтримувати розвиток велотранспорту облаштуванням зручних та надійних велопарковок», – додала Ксенія Семенова, координаторка роботи по Києву Асоціації велосипедистів Києва.

Нагадаємо, що Асоціація розробила короткий довідник, який містить базову інформацію про правильне облаштування велопарковки біля офісу, магазину чи кав’ярні.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця