В Асоціації велосипедистів Києва нещодавно відбулося кілька кадрових змін.

На посаді координатора з національної роботи та проекту “Український інформаційний центр велотранспорту” одну з засновниць АВК Ірину Бондаренко змінив Вадим Денисенко. На посаді директорки АВК Ірину замінила Анастасія Макаренко, яка є координаторкою партнерської програми АВК.

Ірина Бондаренко попрощалась з АВК через від’їзд на навчання в університет США (спеціальність “транспортне планування”), ставши стипендіаткою програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Вадим Денисенко прийшов в офіс АВК з посади старшого аналітика компанії маркетингових досліджень InMind і члена Ради АВК, маючи за плечима 6 років роботи аналітиком у сфері маркетингових та соціальних досліджень і кількарічний досвід волонтерства. На посаді координатора з національної роботи Вадим Денисенко відповідає за лобіювання змін у законодавство України (ДБН, ПДР тощо) у частині, що стосується велосипедистів.

В АВК відбулися кадрові зміни

На фото: Марина Блудша та Вадим Денисенко

Олеся Сторожук пішла з посади медіакоординаторки, обов’язки якої успішно виконувала протягом трьох років, у зв’язку з приємними сімейними обставинами.

Марина Блудша прийшла в АВК з прес-служби міжнародної велогонки Race Horizon Park, маючи за плечима 7 років роботи в журналістиці та досвід волонтерства в декількох проектах, в т.ч. АВК. На посаді медіакоординаторки АВК Марина відповідає за інформаційні ресурси Асоціації, зв’язки з громадськістю та роботу з пресою.

Контакти:

Вадим Денисенко
координатор з національної роботи та проекту “Український інформаційний центр велотранспорту”
denysenko.vadym {at} avk.org.ua
063 700 16 12

Марина Блудша
медіакоординаторка
media {at} avk.org.ua
097 793 05 69

інші цікаві матеріали

Їздите велосипедом по Києву багато років? Почуваєтесь на дорозі, як риба у воді? Знаєте Правила дорожнього руху для велосипедистів і можете навчити інших? Поділіться своїм

Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку. Коли: 2 червня 2018 року

Конкурс аналітичних матеріалів від Асоціації велосипедистів Києва привернув увагу до теми велоекономіки в різних містах України. Яка користь від велосипеда українським містам і людям, які