У неділю, 26 червня, на центральній вулиці країни Хрещатику відбулося яскраве святкування Дня молоді, на якому команда АВК влаштувала свою фестивальну Велоточку з безкоштовним велопрокатом.

34

Ініціаторами та головними організаторами свята виступило Предаставництво ООН в Україні та Міністерство молоді та спорту України за підтримки КМДА.

52

Головною активністю, яка об’єднала всіх учасників фестивалю, був Квест на тему Цілей Сталого Розвитку, участь у якому протягом дня взяла понад сотня команд.

Читати український переклад від АВК “Сценарія глобальної інтенсивної велосипедизації”, який розробила Європейська федерація велосипедистів аби дізнатися більше, про те, як велосипед сприяє досягненням Цілей Сталого Розвитку ООН.

Локація Велоточки АВК була одним із етапів проходження квесту, а саме всі учасники, аби іти далі, мали скласти у наших волонтерів невеличкий іспит на знання Правил дорожнього руху та отримати “Велоправа”.

11 38

Також протягом усього свята на нашій Велоточці можна було взяти безкоштовно велосипед та проїхатися Хрещатиком та прилеглими вуличками, а також випробувати яскраві сітібайки українського бренду міських велосипедів Streetster, люб’язно надані компанією для нашого велопрокату. Було неймовірно приємно спостерігати за Хрещатиком, на якому лише пішоходи та велосипедисти!

13524541_1215480395158247_4735082610013933029_n 45

Асоціація надзвичайно вдячна чудовим волонтерам, які організували Велоточку: Артему Мюллеру, Марії Шененко, Єгору Коляденку та Богдану Лепявко, а також всім прекрасним дівчатам-волонтеркам ООН, які протягом дня пильно перевіряли учасників квесту на знання ПДР та видавали “Велоправа”.

Також АВК висловлює щиру подяку проекту Волонтери ООН за запрошення приєднатися до події та дружньо надану підтримку в організації нашої Велоточки та безкоштовного прокату!

Шукайте нашу дружню команду та прапор АВК на майбутніх фестивалях міста Києва, крутіть педалі та надихайте інших обирати найкращий у світі транспорт!

Більше фото в альбомі на Фейсбук.

Фото: Марія Шененко.

 

Хочете бачити Київ велосипедним?

Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь в Алеї Громадських Організацій на музичному фестивалі Atlas Weekend 3-8 липня. Завдяки підтримці в соцмережах АВК відібрали на #алеяГОнаAW, а