До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру.

Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно на всі велосипеди Streetster при покупці в інтернет-магазині www.streetsterbike.com.

велосипеди Streetster

Крім того, Streetster передав у подарунок два велосипеди для безкоштовного прокату на Велоточках АВК на міських фестивалях. Ці велосипеди будуть також додатковою можливістю взяти участь у велоекскурсіях і велопрогулянках від АВК для тих, хто не має власного двоколісного транспорту.

Streetster і АВК планують майбутні спільні проекти та події, але про це читайте в наших майбутніх анонсах.

міські велосипеди Streetster

Виробники велосипедів Streetster популяризують велосипедну культуру їзди на сітібайках у міських умовах: “Streetster – це маніфест справжніх фанатів міських вулиць. Навколо всі кудись їдуть, мчать, дістаються. Але тільки ми робимо це з насолодою. Це ж так круто – насолоджуватися містом, коли ти у доброму гуморі і на коні. На прикольному коні: з блискучими пружинами, гнутим кермом, зручною рамою, на якому сидиш рівно і бачиш усі ці вулички, кав’ярні, крамнички, книгарні – все, що ти любиш”.

міські велосипеди Streetster

“Ми створили велосипеди Streetster, щоб вулиці навколо нас стали трохи крутішими. І щоб по них можна було катати з комфортом і насолоджуватися своїм містом. Пряма посадка, хромований блиск. На такий ровер сідаєш – і одразу відчуваєш себе стрітстером. Зустрінемося на вулицях міста!”

Дізнайтеся більше про всі бонуси та переваги для членів АВК!

В інтернет-магазині Streetster знижка для АВК – 10% – постійна й поширюється на всі велосипеди будь-яких моделей, які є в асортименті (при покупці обов’язково мати членський квиток АВК). Знижка не поширюється на велосипеди Streetster, які продаються в магазинах-дилерах.

Контакти: www.streetsterbike.com, +38 (068) 434 11 40, hello@streetsterbike.com

Facebook-сторінка: Streetster Bikes Ukraine

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Збори Ради Асоціації велосипедистів Києва ухвалили 17 кандидатур у члени організації. Рада прийняла в члени 17 кандидатів, які написали письмові заяви про вступ до організації,

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

Ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає. У 2018 році наша велосипедна спільнота