До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру.

Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно на всі велосипеди Streetster при покупці в інтернет-магазині www.streetsterbike.com.

велосипеди Streetster

Крім того, Streetster передав у подарунок два велосипеди для безкоштовного прокату на Велоточках АВК на міських фестивалях. Ці велосипеди будуть також додатковою можливістю взяти участь у велоекскурсіях і велопрогулянках від АВК для тих, хто не має власного двоколісного транспорту.

Streetster і АВК планують майбутні спільні проекти та події, але про це читайте в наших майбутніх анонсах.

міські велосипеди Streetster

Виробники велосипедів Streetster популяризують велосипедну культуру їзди на сітібайках у міських умовах: “Streetster – це маніфест справжніх фанатів міських вулиць. Навколо всі кудись їдуть, мчать, дістаються. Але тільки ми робимо це з насолодою. Це ж так круто – насолоджуватися містом, коли ти у доброму гуморі і на коні. На прикольному коні: з блискучими пружинами, гнутим кермом, зручною рамою, на якому сидиш рівно і бачиш усі ці вулички, кав’ярні, крамнички, книгарні – все, що ти любиш”.

міські велосипеди Streetster

“Ми створили велосипеди Streetster, щоб вулиці навколо нас стали трохи крутішими. І щоб по них можна було катати з комфортом і насолоджуватися своїм містом. Пряма посадка, хромований блиск. На такий ровер сідаєш – і одразу відчуваєш себе стрітстером. Зустрінемося на вулицях міста!”

Дізнайтеся більше про всі бонуси та переваги для членів АВК!

В інтернет-магазині Streetster знижка для АВК – 10% – постійна й поширюється на всі велосипеди будь-яких моделей, які є в асортименті (при покупці обов’язково мати членський квиток АВК). Знижка не поширюється на велосипеди Streetster, які продаються в магазинах-дилерах.

Контакти: www.streetsterbike.com, +38 (068) 434 11 40, hello@streetsterbike.com

Facebook-сторінка: Streetster Bikes Ukraine

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у

Голова Асоціації велосипедистів Києва Богдан Лепявко оголосив проведення чергових Загальних Зборів членів Асоціації навесні 2017 року. Що таке Загальні Збори і навіщо вони? Щодня Асоціація

Через осінню погоду в середині серпня Кавунова вечірка “АВК каже дякую!” відбулась 13 серпня не просто неба, як було задумано, а в затишному офісі Асоціації