Уже місяць координаторка роботи АВК по Києву і радниця міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова є також віце-президентом Європейської федерації велосипедистів (ECF). До Ради ECF Ксенію Семенову було обрано на щорічних зборах федерації, які відбулися в столиці Швеції Стокгольмі 27–29 травня 2016 року.

Обрання координаторки роботи АВК до Ради ECF означає низку переваг для Асоціації велосипедистів Києва:
1) Участь у прийнятті рішень щодо розвитку велотранспорту в ЄС
2) Перейняття досвіду роботи такої великої та потужної орагнізації як Європейська федерація велосипедистів
3) Контакти та лояльність ECF
4) Визнання Асоціації велосипедистів Києва на європейському рівні.

Ксенія Семенова є віце-президентом Європейської федерації велосипедистів (ECF)

Крім того, обрання віце-президентом ECF представника невеликої порівняно з європейськими велосипедними організаціями, деякі з яких налічують понад 20 тис. членів, підсилює голос східноєвропейського регіону в ECF і є джерелом натхнення та мотивації для інших маленьких громадських організацій.

На щорічних зборах ECF зустрілися понад півсотні представників різних велосипедних організацій з усієї Європи. Окрім Ксенії Семенової, АВК цього разу представляли голова організації Богдан Лепявко та координаторка волонтерської програми Анастасія Макаренко.

На щорічних зборах ECF зустрілися понад півсотні представників різних велосипедних організацій з усієї Європи. Окрім Ксенії Семенової, АВК цього разу представляли голова організації Богдан Лепявко та координаторка волонтерської програми Анастасія Макаренко.

Загалом програма щорічних зборів складалася з презентацій від команди ECF та різних велосипедних організацій, які є учасницями федерації. Зокрема, італійці розповідали про свої досягення у розвитку туристичних веломаршрутів EuroVelo, велоактивісти з Нідерландів ділилися своєю майже півстолітньою історією, а фіни розповідали про велозими.

Уже місяць координаторка роботи АВК по Києву і радниця міського голови з питань розвитку велоінфраструктури Ксенія Семенова є також віце-президентом Європейської федерації велосипедистів (ECF).

Ксенія Семенова, координаторка роботи АВК по Києву, радниця міського голови з питань розвитку, віце-президент Європейської федерації велосипедистів:
Члени ECF з країн, що не входять до Євросоюзу, працюють в дещо різних соціальних і політичних умовах, а наші некомерційні організації, як правило, набагато молодші (як з точки зору самих організацій, так і з точки зору віку членів цих організацій). Громадянське суспільство розвивається в Україні і часто є головною рушійною силою змін у національній політиці. Я хочу донести до Ради ECF моє знання контексту і потенціалу для зміцнення велосипедних організацій громадянського суспільства у Східній Європі, зробити тіснішим зв’язок між нашими регіональними мережами і ECF. Водночас я хочу просувати і зробити ECF більш помітними на регіональному рівні Східної Європи, поділитися досвідом і знаннями цієї організації.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

інші цікаві матеріали

У четвер, 20 квітня, поговоримо про унікальне дослідження з підрахунку велосипедистів у Києві і про те, чим воно може бути цінним для міста. Запрошуємо соціологів,

Їздите велосипедом по Києву багато років? Почуваєтесь на дорозі, як риба у воді? Знаєте Правила дорожнього руху для велосипедистів і можете навчити інших? Поділіться своїм

Увечері 9 березня велоспільноту Києва шокувала новина про смерть велосипедиста, який помер під час ДТП на пішохідному переході на вул. Заболотного в Голосіївському районі. В