Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат.

Готуйся, Києве: 9 липня в місті відбудеться Велопарад дівчат під назвою #наближаюАмстердам!

Реєстрація на Велопарад дівчат тут.

Реєстрація ведучих колон тут.

 

Подія в Facebook

У Києві 9 липня відбудеться Велопарад дівчат #наближаюАмстердам

 

Концепція

Поширений у Європі та цілому світі велосипедний стиль СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах (сітібайках). СycleChic виник на противагу велосипедному спорту, що сформував та укорінив сприйняття велосипедної їзди як такої, що існує для небагатьох і потребує спортивного одягу та «екіпірування». Це рух, покликаний переосмислити велосипед як засіб пересування, ефективний, практичний і такий, що полегшує наше життя.

Пропонуємо Вам 9 липня спробувати сісти на велосипед у звичайному або святковому вбранні — у такому, який вам найбільше до вподоби — та приїхати на Велопарад дівчат!

 

Зрозуміти головні принципи такого підходу до велосипедної їзди вам допоможе маніфест Копенгагенської велоспільноти Cycle Chic, який сповідують як велосипедистки, так і велосипедисти:

  • Я буду їздити на велосипеді в елегантному вигляді й за будь-яких умов віддам перевагу Стилю над Швидкістю.
  • Я зобов’язуюсь своїм зовнішнім виглядом сприяти естетизації міського пейзажу.
  • Я усвідомлюю, що натхненням для інших може служити лише мій зовнішній вигляд, причому так, що ніхто не навісить на мене ярлик «велоактивіста».
  • Я буду їздити на велосипеді з витонченістю та почуттям власної гідності. Я оберу велосипед, що відображає мою індивідуальність і стиль.
  • Я, тим не менш, розцінюю свій велосипед як засіб пересування і всього лише доповненням до мого стилю. Дозволити моєму велосипеду затьмарити мене неприпустимо.
  • Я буду докладати зусиль і стежити, щоб вартість одягу, що на мені, завжди перевищувала вартість велосипеда.
  • Я забезпечу свій велосипед усіма необхідними аксесуарами відповідно до стандартів велокультури і по можливості матиму захист на ланцюг, підніжку, захист на заднє колесо (для спідниці, сукні або плаща), крила, дзвінок і кошик.
  • Я буду дотримуватися правил дорожнього руху.
  • Я буду утримуватися від купівлі будь-яких видів велоодягу.
  • Єдиним винятком може бути велосипедний шолом, якщо я вирішу повправлятися у свободі власного вибору.

 

План

Збираємося біля Національної опери, фотографуємося біля атмосферної фотозони, розбиваємося на колони і рухаємося на Труханів острів. Нас чекає вечірка в місці, де збуваються всі літні мрії, — “Южный берег Киева (ЮБК)” — з розважальною програмою, яскравою дискотекою та подарунками.

Наш меседж місту

Київських велосипедистів щороку стає більше, але дівчат і жінок серед них досі дуже мало (менше 20%). Саме тому типовий київський велосипедист — це досі хлопець у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат дає нагоду розірвати ці шаблони і довести, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед.

Де, коли

Коли: 9 липня, збір о 15:00, старт о 16:00

Де: місце збору, старт — площа біля Оперного театру, вул.Володимирська, 50  (фотозона, формування колон); фініш  — Труханів острів (дискотека, відпочинок)

Маршрут: Київський оперний театр — Труханів острів,

Simple – 4-6 км (легкий маршрут для новеньких), Hard – 10-12 км (темп швидший для більш досвідчених велосипедисток)

А що на фініші?

На фініші нас чекатиме перша велосипедна вечірка літа з пляжною дискотекою, неймовірним заходом сонця та крутими подарунками. Готуємо сюрпризи:)

Велопаради дівчат – по всій Україні!

Запрошуємо інші міста також проводити велопаради дівчат. Також ми підготували коротеньку інструкцію з порадами щодо проведення велопараду.

 

Організатор велопараду дівчат у Києві – Асоціація велосипедистів Києва. Запрошуємо долучатися до події партнерів, веловедучих, фотографів.

Контакти:

Анастасія Макаренко,

координаторка події

friends@avk.org.ua

097 11 911 42, 093 567 40 99

 

Олена Осипчук,

координаторка по роботі з партнерами

097 675 42 53

o.osypchuk [at] yahoo.com

 

Лєра Думанецька,

координаторка веловедучих

doom20fear [at] gmail.com

063 304 07 44

 

Марина Блудша

медіакоординаторка АВК

media[at]avk.org.ua

097 793 05 69

 

Довідка:

Велопаради дівчат проводяться з 2010 року у містах України. Велопаради в Києві ініціювали та вперше провели активістки Асоціації велосипедистів Києва. У 2011 році до Велопарадів долучилися велосипедистки з інших українських міст.

Підпишіться на розсилку АВК та додайте Google-календар, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Проект “ВелоСхід”, який за підтримки USAID стартував на Сході України у червні цього року, вже добігає кінця. За чотири місяці проектна команда Асоціації велосипедистів Києва

День міста для мешканців та гостей Краматорська видався незвичайним – зустрічали вони його велопарадом #KramatorskBikeRide, що пройшов у рамках конференції “Східний Велофорум” та об’єднав людей

У Краматорську 150-й День народження міста відзначать велопарадом #KramatorskBikeRide, який відбудеться у неділю 23 вересня. Подія пройде у рамках конференції “Східний Велофорум”, яка збере велоактивістів