Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під наглядом. Таким чином, жителі віддалених районів Лівого берега можуть долати частину шляху на роботу велосипедом.

Фото – АВК

На перехоплювальному велопаркінгу можна безкоштовно залишити велосипед під наглядом на 12 годин, зробити невеликий ремонт, взяти велосипед у прокат, придбати велоаксесуари та прохолоджувальні напої.

Мета створення такого паркінгу – поєднати велотранспорт з існуючою транспортною мережею. Можливість проїхати невелику відстань на велосипеді щодня та залишити його в безпечному місці робить велосипедний рух більш привабливим для жителів віддалених районів Києва, спрощуючи та скорочуючи тривалість їх добирання на роботу.

“Перехоплювальний паркінг на Лівобережній зможе забезпечити послугами велосипедистів, які добиратимуться до метро на велосипеді з таких спальних районів як Русанівка, Березняки, Дарниця, частини ДВРЗ, Воскресенки та Лісового масиву. Наша мета – забезпечити можливість пересуватись власним велосипедом у повсякденному житті та популяризація активного способу життя”, – зазначив директор ТОВ “БайкБокс” Дмитро Васильков.

Перехоплювальні велопаркінги дозволяють велосипедистам економити час і кошти на проїзд. Для міста – це зменшення навантаження на дорожню мережу за рахунок збільшення частки велосипедних поїздок.

“Що більше людей користвуватимуться велосипедами, то менше буде заторів на дорогах, вільніший громадський транспорт, чистіше повітря”, – говорить Ксенія Семенова, Радниця Київського міського голови з питань розвитку велоінфраструктури, координаторка роботи Асоціації велосипедистів по Києву.

Розшташування велопаркінгу: м. Лівобережна, вул. Раїси Окіпної, 3.

Час роботи: з 08:00 до 20:00 в будні дні, з 09:00 до 20:00 у вихідні.

Зберігання велосипеда: перші 12 годин – безкоштовно, кожні наступні 12 годин – 10 грн.

Довідково: Велопаркінг повністю розроблено та виготовлено приватним інвестором ТОВ “Байк Бокс” під торговою маркою “VeloPoint”, у партнерстві з компанією Veliki.ua. Аналогічні паркінги команда встановила у 2014-2015 роках біля м. Виставковий центр і м. Оболонь. Таким чином, у Києві вже є три перехоплюючі велопаркінги біля станцій метрополітену.

Контакти:

Дмитро Васильков

ТОВ “Байк Бокс”

050 382 06 65

vdmytry[at]gmail.com

 

Олексій Кушка

Veliki.ua – перша українська мережа прокату, продажу, сервісу велосипедів

050 323 74 76

ceo[at]veliki.ua

 

Олеся Сторожук

Асоціація велосипедистів Києва

066 310 31 33

media[at]avk.org.ua

  • Aleksey

    Это похоже на точку велопроката, которая не работает в понедельник:(

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця