Асоціація велосипедистів Києва запрошує волонтерів для другої частини підрахунку велосипедистів, що відбудеться 8 червня 2016 року.

Ви помічаєте кожного велосипедиста, коли їдете по місту? Тепер це можна використати з користю міста, долучившись до весняного підрахунку велосипедистів у Києві! Лише 2 години Вашого часу для історичного транспортного дослідження!

Pidrahunok Volontery_8.06.2016_slider 960x260

Мета підрахунку велосипедистів – дослідити динаміку зміни кількості велосипедистів у Києві протягом 4 років, відповідно до дня тижня, їх розподіл за статтю, подивитися, який відсоток носить шолом, скільки їздить по дорогах, а скільки по тротуарах тощо.

Підрахунок проходить на 25 точках по всьому Києву, і його організація можлива лише за участі волонтерів.

Щоб стати волонтером, заповніть цю форму, будь ласка.

Що потрібно робити:

Рахувати будемо 8 червня (середа, з 17:00 до 19:00). Аналогічний підрахунок у суботу проведено 21 травня (субота, 12:00 – 14:00), і тепер чекаємо на підрахунок з середи, аби порівняти і опублікувати дні.

Вам, як волонтеру, буде наданий формуляр, який потрібно буде заповнювати протягом 2-х годин на одній із точок підрахунку велосипедистів. Точки підрахунку будуть розподілені максимально наближено до побажань волонтерів (у порядку заповнення).

Перед підрахунком відбудеться підготовча зустріч, у ході якої ми детальніше розкажемо, як і де рахувати та відповімо на всі питання.

Щоб долучитися, необхідно заповнити реєстраційну форму

Результати підрахунку велосипедистів у 2014 році та навесні 2015 року.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

 • Dmytro Mariyevsky

  Я беру участь у підрахунку колєг, тому що хочу зробити свій вклад у розвиток велосипедизму та допомогти асоціації.

 • Maksim Petrov

  Беру участь у підрахунку велосипедистів, бо мені цікаво дізнатись скільки нас, і хочу допомогти асоціації.

 • Mariyan Zhalovskiy

  А якщо я пересуваюся містом ввечері?
  Як ви мене порахуєте?(

  • Ira Bondarenko

   Метою підрахунку не є порахувати УСІХ велосипедистів Києва, а дослідити динаміку змін у кількості та звичках велосипедистів протягом 4 років. Тому підрахунки проводяться в один і той самий час протягом усіх 4 років.
   Запропонований час підрахунку – період очікуваної найбільшої к-сті велосипедистів протягом дня.

 • Наталия Шаванова

  Підрахунок велосипедистів допоможе зрозуміти скільки нас і побачити позитивну динаміку (я в цьому упевнена). Долучаюся, тому що це така маленька, але важлива справа. І я можу допомогти.

 • Kseniya

  Мені цікаво, а скільки ж нас їздить на работу на велосипеді? Скільки таких як я? ))) Приємно дізнаватись, що нас більшає))) Колись і нас будуть поважати на дорозі.

 • Сергій

  Беру участь у підрахунку велосипедистів, бо хочу допомогти асоціації дослідити динаміку змін у кількості та звичках велосипедистів протягом 4 років.

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші