Компанія з виробництва велопарковок Veloparkovki.com.ua запустила новий велопродукт – станції самообслуговування велосипедів FixHere. Дві з них Veloparkovki дарують двом організаціям, що надішлють заявки до 30 квітня.

У заявці слід вказати:

  • адресу, за якою буде встановлено станцію самообслуговування,
  • фотографію місця розміщення,
  • причину, з якої саме в цьому місці велостанція має бути встановлена.

Після завершення збору заявок Veloparkovki проаналізують запити, і уже 2 травня оголосять назви щасливчиків, що отримають такі станції. Після цього протягом 5 робочих днів ці станції будуть безкоштовно встановлені для загального користування.

У проекті можуть брати участь кафе, ресторани, паби, піцерії, розважальні та навчальні заклади, магазини, торговельні центри, місця збору велосипедистів та будь-які інші місця, куди велосипедисти приїжджають. Головним критерієм для обрання переможця є відвідуваність запропонованого місця велосипедистами.

Мета проекту, що запускають Veloparkovki, – покращення велосипедної інфраструктури у Києві та популяризація велотранспорту, як стилю життя.

Контакти:

02100, Київ, пров. Будівельників, 18
Пн-Пт: 9:00 – 17:00
(О44) 229-28-55
office {sobaka} veloparkovki.com.ua

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця