Андрій Піддубняк

Головне завдання проекту: вирішити проблему велосипедного паркування/зберігання велосипеду в місті.

www.cycling-embassy.dk_

Проблема: Багато людей не мають місця в квартирах для зберігання свого двоколісного коня або не хочуть піднімати його на свій поверх, а залишати «під вікном», навіть прикованим, доволі ризиковано. Інша проблема – коли велосипедисти приїжджають на роботу чи в інші місця, просте приковування велосипеда в неохороняємому місці також ризиковане.

Вирішення: Наповнення міста мережею вело-гаражів. За принципом абонплати або викупу у власність. В центрі і офісних центрах гаражі обладнані купюроприймачами для зберігання від 2-х годин.

Терміни: Проект простий у реалізації  і, при виділенні бюджету і відсутності зволікань, може бути реалізований вже 2016 року. І стане окупованим протягом 5-8 років.

Velo_Safe_04

Алгоритм дій:

  1. Провести опитування на сайті  КМДА з залученням всіх можливих велоорганізацій Києва, поцікавившись у представників велоспільноти, чи потрібен їм велогараж і  яку ціну за день/місяць/рік вони готові платити.
  2. За результатами скласти мапу вже наявної потреби (за кількістю і за місцем) і оголосити тендер на виготовлення першої партії гаражів (з невеликим запасом на перспективу).
  3. Встановити в потенційно популярних місцях велогаражі, враховуючи можливість зростання попиту.
  4. Проводити постійну рекламну компанію (сайт + велоорганізації/сайти + оголошення на гаражах) і розгалужувати мережу щороку.
  5. Через кілька років прибуток від оренди має покривати витрати на розростання мережі і не потребуватиме фінансування з бюджету міста.
Velo_Safe_Cycle_Works_Ltd_CM2

Альтернативний алгоритм дій:

  1. Оголосити грант на цей проект.
  2. Провести конкурс грантів.
  3. Через 3 роки поцікавитись результатом.

Контакти автора ідеї:

andrisha@ukr.net

https://www.facebook.com/Novosvitstudio

+380506540605

+380631005952

Думки, висловлені в блозі АВК, є суб’єктивними та можуть не збігатися з офіційною позицією Асоціації.

Хочете поділитися своїми думками? Запропонуйте тему: media[at]avk.org.ua.

інші цікаві матеріали

Богдан Лепявко, Голова Ради АВК Чернігів – моє рідне місто, яке під час кожного візиту пробуджує в мені найтепліші почуття. Тим не менше, останніми роками

Олеся Сторожук, медіа-координаторка Асоціації велосипедистів Києва Минулого тижня мені пощастило побувати в одному з моїх українських міст-фаворитів – у Франику, Станіславі, в Теплому місті. Звісно,

Хороші ідеї. Якщо дійсно буде неможливо “платити” за парковку готівкою, але можливо штрафувати за незаконну парковку без водія, і блокувати за стоянку на газоні і