Партнер Асоціації – компанія Veloprostir дарує особливі умови членам Асоціації велосипедистів Києва на велотур по Закарпаттю 1-2 травня 2016 року.

1-2 травня Veloprostir запрошує у велосипедно-гастрономічний тур по Закарпаттю – “Замки Закарпаття. Ужгород-Мукачеве“. Це красивий і нескладний тур*, що передбачає відвідування старовинних замків, дегустрації у винних погребах і смачну національну кухню.

Маршрут: Ужгород – Кам’яниця – Ужгород – Середнє – Мукачеве

Кілометраж: до 100 км за 2 дні, рельєф рівнинний, 100% асфальт

Пам’ятки на маршруті:

 • Ужгород: Ужгородський замок, дегустаційний винний зал, колоритний старий центр міста,
 • Кам’яниця: Невицький замок,
 • Середнє: екскурсія по винних погребах, дегустаційний зал,
 • Мукачеве: Замок Паланок (XI століття), палац князів Ракоці-Шенборн (XVIII століття), кафедральний костел Святого Мартіна (XIV століття), красивий центр міста (площа Миру, міська ратуша).

* Тур розрахований на велосипедистів, які впевнено тримаються у сідлі й вільно проїжджають до 20 км за одну поїздку

Більше про велотур можна дізнатися за посиланням. Реєстрація на тур – тут (що раніше зареєструєтеся, то краще, адже квитки потрібно брати вже на початку квітня).

Вартість:

Стандартна вартість туру – 950 грн, 1-2 травня 2016 року членам Асоціації велосипедистів Києва надається знижка 20% на цей тур (звичайна знижка – 10% на всі тури від Veloprostir).

Дізнайтеся більше про бонусну програму та переваги для членів Асоціації.

У вартість туру входить:

 • вхідні квитки на територію замків,
 • проживання в 2-3 місних номерах готелю,
 • вечеря 1-го дня і сніданок 2-го дня
 • послуги інструктора(ів) і веломеханіка,
 • медична і вело – аптечка,
  страхування кожного учасника велотуру

Читайте також, як ми їздили минулого року з Veloprostir у Кам’янець-Подільський. Нас була велика компанія, майже 20 людей!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК. На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких

Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку. Коли: 2 червня 2018 року

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у