Клуб активного відпочинку Velotour шукає інструктора велошколи для індивідуальних занять (Київ).

instruktora3

Вимоги:

  • впевнене володіння МТБ/шосейним велосипедом;
  • дружелюбність;
  • врівноваженість.

Переваги роботи інструктором велошколи:

  • гнучкий графік роботи і погодинна оплата (оплата день у день);
  • робота на свіжому повітрі, лише в гарну погоду;
  • величезний заряд позитиву після кожного заняття.

Резюме у довільній формі надсилайте на info@velotour.com.ua. Будь ласка, вказуйте досвід катання, рівень техніки і фізичної підготовки, чим займаєтесь зараз і в які дні можете працювати, а також бажаний рівень заробітної плати.

Нагадаємо, що компанія Velotour надає знижки членам Асоціації велосипедистів Києва (5% на велотури, 7% на велочохли та 20% на перше заняття у велошколі).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру. Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно

До бонусної програми Асоціації приєднався новий партнер – український представник британського бренду “Respro”. Відтепер на відомі в усьому світі захисні маски родом з Англії діє