Асоціація велосипедистів Києва запрошує стати ведучими велоекскурсій по Києву та мандрівок по Україні.

З квітня по жовтень активісти Асоціації велосипедистів планують проводити вечірні велосипедні екскурсії на 10-15 км. Місцями велоекскурсій буде не лише центр міста, а і цікаві ділянки спальних районів та околиць. Для більш досвідчених велосипедистів планують тури вихідного дня та кількаденні велопоходи по Україні. Дізнайтеся більше про формат мандрівок і наші плани.

Запрошуємо бажаючих стати велоекскурсоводом/ведучим велотуру. Будь ласка, заповнюйте ось цю анкету.

Ми відкриті як до тих, хто має досвід веломандрівок, так і тих, хто ще ніколи не водив групи, але хоче спробувати себе в цій ролі.

Ви можете запропонувати поїздку по своїх улюблених місцях у Києві або на околицях/по Україні, або просто зареєструватися як ведучий і ми разом придумаємо, куди їхати. Ведучий має впевнено почувати себе у сідлі велосипеда, мати комунікаційний і організаторський хист, решту обговоримо та порадимо.

Координатор напрямку веломандрівок АВК – Богдан Лепявко, звертайтесь до нього з питаннями або конкретними пропозиціями: lepiavkob[at]gmail.com.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипедна спільнота України обурена рішенням Міністерства інфраструктури України про заборону перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Результати громадських обговорень проігноровані. Перевезення неможливе Оновлені Правила перевезення

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей

У День Конституції, 28 червня, Асоціація велосипедистів Києва провела святкові велоекскурсії для киян і веломандрівників “Туру Вишиваним Шляхом 2017”, які фінішували в столиці України. Велоекскурсії