Асоціація велосипедистів Києва запрошує стати ведучими велоекскурсій по Києву та мандрівок по Україні.

З квітня по жовтень активісти Асоціації велосипедистів планують проводити вечірні велосипедні екскурсії на 10-15 км. Місцями велоекскурсій буде не лише центр міста, а і цікаві ділянки спальних районів та околиць. Для більш досвідчених велосипедистів планують тури вихідного дня та кількаденні велопоходи по Україні. Дізнайтеся більше про формат мандрівок і наші плани.

Запрошуємо бажаючих стати велоекскурсоводом/ведучим велотуру. Будь ласка, заповнюйте ось цю анкету.

Ми відкриті як до тих, хто має досвід веломандрівок, так і тих, хто ще ніколи не водив групи, але хоче спробувати себе в цій ролі.

Ви можете запропонувати поїздку по своїх улюблених місцях у Києві або на околицях/по Україні, або просто зареєструватися як ведучий і ми разом придумаємо, куди їхати. Ведучий має впевнено почувати себе у сідлі велосипеда, мати комунікаційний і організаторський хист, решту обговоримо та порадимо.

Координатор напрямку веломандрівок АВК – Богдан Лепявко, звертайтесь до нього з питаннями або конкретними пропозиціями: lepiavkob[at]gmail.com.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки

Велосипедна спільнота України просить розглянути і реалізувати план дій зі створення умов для перевезення велосипедів поїздами Укрзалізниці. План дій з посилення інтеграції велосипедного та залізничного