Асоціація велосипедистів Києва розробила серію зображень* під девізом “Крути педалі, Київ!”, що показують користь велосипеда: для людини, для міста, для країни та навіть цілої планети.

kruty_pedali

Ми віримо, що кожна поїздка на велосипеді – це більше ніж виток педалями. Той, хто їздить на велосипеді, приносить користь не лише собі у вигляді хорошого здоровя, економії часу та коштів, але й бере участь у глобальних перетвореннях.

Так, їзда на велосипеді не забруднює наші міста, робить міське середовище більш комфортним і безпечним, а розвиток вело-пішохідних зон навіть приносить прибутки локальним бюджетам. Все це несе позитивні наслідки у масштабах країни і навіть цілої планети.

Факти грунтуються на офіційних закордонних дослідженнях у сфері велотранспорту. Поки що зображення публікуються в мережі Facebook на сторінці Асоціації (альбом оновлюється). Кожен блок складається з 5-6 фактів.

Слідкуйте за проектом, та дізнавайтеся протягом березня-квітня 2016 року нові факти про неймовірні переваги велосипеда!

З питань співпраці та з ідеями, як розширити проект, звертайтеся: media(at)avk.org.ua.

*Проект розроблено за підтримки Представництва Фонду імені Гайнриха Бьолля в Україні.

Читайте також дослідження: Сценарій глобальної інтенсивної велосипедизації (як ровзиток велотранспорту може зекономити світові 300 мегатон викидів CO2 та 24 трлн доларів США).

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У КМДА заявили про зміну транспортних пріоритетів Києва та розроблення Плану сталої мобільності Києва до 2025 року, яке має завершитися до середини 2017 року, а

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала