“Вишиваний шлях” виходить на новий етап, на якому йому потрібна наша допомога! Запрошуємо підтримати проект у рамках фандрейзингової кампанії на Спільнокошті.

“Вишиваний шлях” – це вело-пішохідний маршрут, що пролягає через 10 областей від Ужгорода до Харкова, включає 310 населених пунктів та понад 500 туристичних атракцій, об’єднуючи Західну та Східну частини України.

Що вже зробилено

У 2015 році волонтери здійснили перевірку маршруту, проїхавши близько 2000 км, записали GPS-трек. Організатори зібрали та упорядкували велику інфраструктурну базу туристичних і природних об’єктів, що знаходяться на маршруті: палаців, парків, підземель, пам’ятників, водоспадів, музеїв, соборів, костелів, заповідників. Вони відшукали усі можливі місця для ночівлі на Шляху – хостели, готелі, зелені садиби, місця для кемпінгу. Познаходили різноманітні місця, щоб поїсти та набратися сил: від продуктових магазинів до кафе та їдалень на будь-який смак та розмір гаманця.

Що планують зробити

Зараз активісти працюють над створенням потужної інтерактивної веб-платформи, яка стане своєрідною «соціальною мережею для мандрівників». Вона складатиметься із сайту та мобільного додатку, завдяки яким кожен зможе спланувати свій пішохідний або вело-похід.

Офіційне відкриття проекту відбудеться у травні 2016 року у форматі грандіозного велопробігу “Вишиваним Шляхом”, долучитися до якого зможе кожен охочий. Деталі майбутнього заходу будуть оголошені на сторінках проекту в соціальних мережах.

vyshyvany_shlyah

Як допомогти

Ви можете підтримати “Вишиваний Шлях” на платформі колективного фінансування Спільнокошт. Організатори розраховують на підтримку проекту українцями та очікують зібрати 50 000 грн за 70 днів. Дізнатися більше та фондувати можна тут.

Фондуючи проект, ви можете отримати заохочувальні подарунки від організаторів, серед яких річне членство або тригодинна велоекскурсія від Асоціації велосипедистів Києва.

Контакти

PR-менеджер – Ірина Бішко – irabishko@ukr.net, 093 912 49 22

Автор проекту – Анатолій Циркун, ornament.way@gmail.com, 067 769 86 58

Координатор проекту – Ганус Катерина, katya.ganus@gmail.com, 066 674 43 31

http://ornamentway.com/

Facebook | Vkontakte | Instagram

інші цікаві матеріали

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей

У День Конституції, 28 червня, Асоціація велосипедистів Києва провела святкові велоекскурсії для киян і веломандрівників “Туру Вишиваним Шляхом 2017”, які фінішували в столиці України. Велоекскурсії

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за