Всі заплановані реконструкції та капітальні ремонти вулиць, парків і розв’язок Києва, затверджених Київрадою до фінансування у 2016 році – відтепер доступні на Google-карті.

Запрошуємо ознайомитися з даними карти та подивитися, чи плануються зміни у вашому районі. Доки не розпочалися роботи, можна подати пропозиції щодо конкретних об’єктів (якщо ви добре знаєте це місце і хочете, щоб воно покращилось після виконання робіт).

Оскільки складно знайти і зібрати інформацію щодо того, які саме зміни заплановані на конкретних вулицях, ми закликаємо наголосити в своїх зверненнях на таке:

  • під час реконструкцій та ремонтів необхідно враховувати зручні та безпечні умови для руху велосипедистів і пішоходів;
  • при будь-якій реконструкції чи ремонті необхідно дотримуватися принципів безбар’єрності (пониження бордюрів, уникнення підземних пішохідних переходів тощо);

Пропозиції можна подавати через Контактний центр міста Києва (1551). Що більше звернень надходитиме, то вищими є шанси, що права велосипедистів і пішоходів будуть враховані.

Карту підготовлено Олександром Гребінським для Асоціації велосипедистів Києва на основі даних Програми соціального та економічного розвитку Києва на 2016 рік.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури

Для обговорення проблеми звуженого після капремонту тротуару Південного мосту представники громадськості зустрілися зі співробітниками муніципальних дорожніх служб – Департаменту транспортної інфраструктури КМДА та КП «Київпастранс»,

З 29 лютого по 2 березня у Києві проходив воркшоп з розробки рішень по організації дорожнього руху на Дарницькій площі. Організаторами виступили Департамент містобудування та