Всі заплановані реконструкції та капітальні ремонти вулиць, парків і розв’язок Києва, затверджених Київрадою до фінансування у 2016 році – відтепер доступні на Google-карті.

Запрошуємо ознайомитися з даними карти та подивитися, чи плануються зміни у вашому районі. Доки не розпочалися роботи, можна подати пропозиції щодо конкретних об’єктів (якщо ви добре знаєте це місце і хочете, щоб воно покращилось після виконання робіт).

Оскільки складно знайти і зібрати інформацію щодо того, які саме зміни заплановані на конкретних вулицях, ми закликаємо наголосити в своїх зверненнях на таке:

  • під час реконструкцій та ремонтів необхідно враховувати зручні та безпечні умови для руху велосипедистів і пішоходів;
  • при будь-якій реконструкції чи ремонті необхідно дотримуватися принципів безбар’єрності (пониження бордюрів, уникнення підземних пішохідних переходів тощо);

Пропозиції можна подавати через Контактний центр міста Києва (1551). Що більше звернень надходитиме, то вищими є шанси, що права велосипедистів і пішоходів будуть враховані.

Карту підготовлено Олександром Гребінським для Асоціації велосипедистів Києва на основі даних Програми соціального та економічного розвитку Києва на 2016 рік.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Заступник голови Київської міської державної адміністрації Дмитро Давтян запропонував урахувати напрацювання літньої школи «Дизайн вулиць для якісного міського середовища та мобільності» при підготовці проекту реконструкції

Асоціація велосипедистів Києва проаналізувала плани робіт КК “Київавтодор” на 2018-2020 роки. Плани капітального ремонту вулиць взято з програми економічного та соціального розвитку Києва 2018-2020 років.

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури