Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже понад 500!

Знайомтеся – Євген Волков.

Eugene Volkov copy

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Років з чотирьох або п’яти, ніхто вже не згадає)

З якою метою його використовуєш?

Найбільше і найчастіше – для отримання дози адреналіну. Кожна поїздка на велосипеді дає мені суттєве покращення настрою. Одночасно – спілкування з друзями і однодумцями. Дуже люблю ліс і природу взагалі — так кльово десь їхати вранці по лісу або вузьким стежкам вздовж річок.

Як прийшов до цього?

Завжди любив їздити велосипедом, багато катався з друзями в дитинстві, часто їздили з батьком на риболовлю велосипедами. Потім пробував себе у аматорських перегонах (Пуща, ПДН). Любив їздити по асфальтованих дорогах, але вихлопи із машин, сонце, вітер і тому в основному почав їздити лісами і полями.

Але в той же час люблю проїхатись по місту, Київ — красиве місто.

Ви член АВК і також хочете розказати свою історію? Напишіть нам про це бажання: media (at) avk.org.ua

Що для тебе велосипед?

Адреналін, свобода, насолода, нові люди і місця.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Завжди хотілося, щоб у Києві було більше велосипедистів, отже для цього потрібно не тільки хотіти, але й щось робити. Саме цим і займається Асоціація велосипедистів Києва.

І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Більше, більше їздити і не втомлюватись крутити педалі!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто