Вже традиційно АВК долучається до щорічної міжнародної виставки “VeloBike”, яка проходила цього року 26-28 лютого у виставковому центрі “КиївЕкспоПлаза”.

DSC07952

Цього разу для відвідувачів виставки команда волонтерів Асоціації облаштувала справжню інтерактивну зону з різноманітними активностями!

IMG_3261

Протягом трьох днів у нас можна було покрутити педалі на велогенераторі та переглянути відеоролики про велокультуру у Європі та Україні, перевірити себе на знання ПДР та отримати справжні “Велоправа”, особисто поспілкуватися з командою Асоціації та з перших вуст дізнатися про наші проекти, досягнення та найближчі велосипедні події, а також відразу на місці приєднатися до АВК та отримати персональну членську картку.

 

IMG_4007 IMG_4071

У рамках стенду АВК на “VeloBike” було організовано фото зону та виставку фотосвітлин проекту “АВК в обличчях”. Також вперше було презентовано інформаційний планшет “Київ – велосипедне місто” з мапою вже існуючих та пріоритетних веломаршрутів, а також іншою велоінфраструктурою, яка наразі втілена у життя у нашому місті.

DSC08074 IMG_3241 IMG_3975

Також на стенді АВК наші партнери – київський фешн-бренд “UrbiEssentia” організував фотопроект, в рамках якого серед учасників розігрувався баф із зображенням мап міст світу.

IMG_3997

Асоціація велосипедистів Києва надзвичайно вдячна всій команді волонтерів, завдяки активній участі яких наша організація з гідністю представила себе на одній із головних велоподій країни! Висловлюємо особисту подяку нашим активістам – Андрію Цвєткову, Олександру Марчуку, Лілії Чемодановій, Євгену Гончаренку, Алексу Кая, Олександру Гребінському, Олександру Коваленку, Велерії Думанецькій, Ганні Ковальовій, Роману Прусу, Катерині Шеліховій, Андрію Любарцю, Марині Соченко, Єгору Коляденку та Марині Блудшій.

Також окреме спасибі Тетяні Журій за чудову фотозону!

IMG_3267

Вдячні нашим хорошим друзям та партнерам – соціальній ініціативі “КіноПростоНеба” за надану можливість вже другий рік поспіль демонструвати відвідувачам справжнє еко кіно за допомогою велогенератора.

IMG_3867 IMG_3280

Також висловлюємо подяку організаторам виставки “VeloBike” за надану можливість щороку приймати участь в одній із головних велосипедний подій країни.

DSC07994

Більше світлин з події – у нашому фотоальбомі на Фейсбуці. Дякуємо за чудові фото Олександру Гребінському, Євгену Гончаренку, Лілії Чемодановій, Роману Прусу та Каті Шеліховій!

Вдячні всім нашим відвідувачам, і з радістю запрошуємо всіх на наступну виставку – “BikeExpo”, що відбудеться 11-13 березня у Міжнародному виставковому центрі за адресою просп. Броварський, 5 (ст.м. Лівобережна).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує збір комерційних пропозицій на проведення трьох одноденних воркшопів з виробництва відеоконтенту задля промоції членства та волонтерства в організаціях громадянського суспільства. Громадська

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери