Асоціація велосипедистів Києва перетнула позначку півтисячі членів. Під номером 500 до нас приєдналась Ольга Захар’їна. На 500-го члена АВК чекав ремкомплект BBB від веломагазину Lisapet.ua, який і отримала Ольга. Вітаємо!

AVK_500

500 членів – це справді важлива відмітка для нас. Кожна нова людина, що приєднується до Асоціації дає нам наснагу працювати краще, більше та ефективніше.

Як долучитися до Асоціації

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує впливовість організації у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже що більше нас буде, то впливовіше звучатиме наш голос для тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві.

Переваги члена Асоціації велосипедистів Києва:

– знижки у веломагазинах, майстернях, велопрокатах та велотурах Києва

– навчання від Асоціації

– вплив на роботу Асоціації

– рекомендаційні листи, інша підтримка

Відповіді на типові питання щодо членства в АВК: як? що? навіщо?

*Lisapet.ua приєдналися до бонусної програми АВК в 2015 році та надають знижку 12 % на весь асортимент.

Адреса – просп. Маяковського, 51 (район Троєщини), 093 796 58 76 (Андрій), 093 914 71 44 (Сергій). Велосипеди Focus, Tern (гірські, двопідвіси, найнери, міські, складні), аксесуари ВВВ і т.д.

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під