Київ долучається до міжнародного флешмобу 30 Days of Biking (30 днів на велосипеді). Його суть: їздити на велосипеді щодня у квітні: будь-куди, на будь-яку відстань.

«30 днів на велосипеді» – всесвітній флешмоб. Щоб приєднатися, дай собі обіцянку їздити на велосипеді щодня протягом квітня – на будь-яку відстань, з будь-якою метою, будь-куди.

Що потрібно:

  • дати собі обіцянку їздити щодня на велосипеді у квітні
  • зареєструватися на сайті 30daysofbiking.com (Pledge). Це потрібно лише для того щоб бачити, скільки людей долучається до акції по всьому світу.
  • ділитися щоденним враженнями від їзди на велосипеді в соціальних мережах, використовуючи хештегами #30daysofbiking #30daysofbikingUA – аби надихнути інших!
30daysofbiking-calendar

Велокалендар на квітень

Спеціально до цього флешмобу Асоціація велосипедистів Києва підготувала невеличкий календарик на квітень, щоб відзначати в ньому дні на велосипеді. Його можна вставити в спиці або використовувати якось інакше – а вкінці місяця подивитися, скільки днів ви накрутили на велосипеді.

Календарі можна взяти в офісі Асоціації (вул. Набережно-Лугова, 12, кім.205, як нас знайти) та в партнерів Асоціації (перелік оновлюється):

  • Магазин “Veliki.ua” (вул. Дегтярівська, 51-В, ст.м. Берестейська)
  • Магазин “Велопланета” (вул. Нижній Вал, 15 – Поділ)
  • Майстерня “Veloprostir” (вул. Лаврська, 6 – Печерськ)
  • Пункти прокату “Velolife” (ВДНГ, Голосіїв)
  • Магазин “BikeMaster” (вул. Ревуцького, 1-а – Харкіська, навпроти комплексу “Хата рибака”)
  • Магазин “Велофара” (вул. Черняховського, 16/30 – Нивки)

Якщо ви хочете поширювати матеріали на своїй локації, звертайтеся: friends(avk)avk.org.ua, 097 119 11 42 (Анастасія)

Заставка для facebook

Пропонуємо також поставити заставку для своєї сторінки в Facebook, аби ще більше людей побачили, що ти обираєш велосипед як зручний, швидкий і екологічний транспорт (завантажити зображення: один або два).

Велосипедні події у квітні

Квітень обіцяє бути насиченим. Слідкуйте за анонсами подій велосипедного квітня у нас на сайті, підписавшись на щотижневу розсилку або додайте собі цей Google-календар.

Крути педалі! Нехай цей квітень буде неповторно велосипедним!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

1 квітня 2017 року Київ приєднається до всесвітнього флешмобу «30 днів на велосипеді / 30 days of biking». Щоб стати учасником флешмобу, достатньо дати собі

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: