Асоціація велосипедистів Києва оголошує про пошук молодих та активних до своєї команди, яка представить АВК на цьогорічних велосипедних виставках – “VeloBike” (26-28 лютого) та “BikeExpo” (11-13 березня).

волонтери_веловиставки 2016 - копия

Переваги волонтерства в АВК

Волотерство – це чудова можливість долучитися до організації двох масштабних велоподій та взяти участь у виставках не як звичайний відвідувач, а безпосередньо як учасник. Також це нові цікаві знайомства, чудовий досвід та ваш персональний внесок у розвиток велоруху міста Києва.

Волонтер АВК отримує безкоштовний вхід на всі дні веловиставки, а також чай/каву та смачний обід. Після завершення двох подій для волонтерів АВК буде організована невеличка вечірка.

Обов’язки волонтерів:

  • допомога з підготовкою до  виставки напередодні;
  • допомога з облаштуванням стенду АВК та перебування на виставці (мінімум 5-6 год протягом 1 дня);
  • спілкування з відвідувачами, проведення активностей (велокіно, видача велоправ, організація фотозони і тд.) та інформування про проекти і події АВК та веложиття міста Києва.

Дізнатися більше про виставки: “VeloBike” та “BikeExpo”.

Щоби взяти участь у веловиставках, як волонтер АВК, заповніть, аплікаційну форму: https://goo.gl/i5vDqh.

Увага: для всіх зареєстрованих відбудеться Веловівторок – організаційна зустріч з планування участі АВК у веловиставках: будемо брейнстормити, генерувати свіжі ідеї, а також складемо графік участі всіх волонтерів на події.

Веловіторок відбудеться 9 лютого в офісі АВК за адресою вул. Набережно-Лугова, 12, офіс 205. Початок зустрічі – о 19.00 (додатково всі зареєстровані отримають лист-запрошення напередодні зустрічі).

Контактна особа: Настя Макаренко, friends@avk.org.ua, 097 11 911 42, 093 567 40 99.

Хочете підтримати роботу Асоціації велосипедистів Києва? Стати частиною змін на шляху до комфортного Києва, де кожен хоче і може їздити на велосипеді?

Долучайтеся до Асоціації велосипедистів Києва або підтримайте нашу діяльність іншим способом.

 

 

 

інші цікаві матеріали

АВК запускає для волонтерської команди міні-курс з журналістики та створення контенту на теми про міський розвиток та велорух.   Ми впевнені, що усі наші волонтери

Вересень був дуже щедрим на події для АВК! Чим жила і до яких активностей долучалася наша волонтерська команда у перший осінній місяць? Протягом вересня волонтери

Асоціація велосипедистів Києва взяла участь в Алеї Громадських Організацій на музичному фестивалі Atlas Weekend 3-8 липня. Завдяки підтримці в соцмережах АВК відібрали на #алеяГОнаAW, а