23 лютого в офісі Асоціації велосипедистів Києва було проведено веловівторок, на якому відбулось обговорення програми велонавчань у 2016 році. Участь взяли волонтери, велотренери минулих років та активісти, що виявили бажання стати велотренерами у цьому році.

Загалом, вирішено зберегти весь позитивний досвід з попередніх років, внісши деякі правки для збільшення зручності та ефективності програми. За підсумками зустрічі було вирішено, що відкриття велонавчань цього року відбудеться 17 квітня на Хрещатику, а надалі буде проводитись у кількох районах міста щонеділі об 11-й годині. Підготовка велотренерів, як і в минулому році, включатиме 3 заняття: з теорії ПДР та безпечної їзди, майстер-клас з основ веломеханіки та інструктаж з надання першої медичної допомоги.

До основних переваг велонавчань минулого року було віднесено створення сильної команди велотренерів (нагадаю, в минулому році 18 тренерів було задіяно в наші уроки) та значну кількість позитивних відгуків від наших учнів. До негативних – низьке інформування потенційних учнів, через що часом на заняття приходило мало людей, або ж вони взагалі не відбувались. Для того, щоб виправити цю ситуацію, ми обговорили певні кроки для покращення анонсування навчань.

Поступали також нові цікаві ідеї – наприклад, провести якесь велонавчання разом з патрульними поліцейськими, послухавши їхні точки зору та врахувавши їх досвід.

Також ми розглянули пропозиції по фінансовому забезпеченню тренерів та їх мотивації. Вирішили, що ця активність має лишатись волонтерською, але в той же час ряд приємних бонусів, які може надати Асоціація – безкоштовне ТО, участь у спеціальних заходах для велотренерів, тематична сувенірна продукція та інше – можуть служити вираженням подяки для людей, які приділяють свій вільний час корисній справі.

І наостанок, обговорили райони, у яких велонавчання проводитимуться цього року. В минулому, нагадаю, ми анонсували 7 точок – Оболонь, Поділ, Хрещатик, Нивки, ВДНГ, Дарниця, Позняки. В цьому році ми відкриваємо набір велотренерів на ці ж, а також на кілька нових точок – Солом’янка, Виноградар, Троєщина, і будемо діяти згідно з кількістю бажаючих активістів. До речі, триває набір велотренерів, якщо ви бажаєте отримати новий досвід та допомогти іншим людям їздити безпечно – вам сюди.

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші