Поширюємо заклик наших друзів з Київський велотрек у четвер 11 лютого о 10:00 підтримати ранковий пікет КМДА проти побудови автопаркінгу на Велотреку. Подія в Facebook.


“Друзі, надзвичайно потрібна допомога!

Ми думали, що велотрек врешті повернули місту і тут виникне справжній Центр велокультури. А виявилося, що нас з вами обманюють та обкрадають. Київрада виділила з бюджету на реставрацію та пристосування треку 26 мільйонів гривень – 1 000 000$ наших з вами грошей! На ці кошти можна облаштувати справжнє веломісце, якого так бракує в Києві — де ми зможемо проводити час, займатися тренуваннями, де буде дитяча школа, веломастерня, велокафе, будуть проводитись покази велокіно і ще багато чого іншого! Для того щоб велотрек отримав нове життя треба не так вже і багато: якісно оновити полотно, зробити надійне накриття, побудувати сучасну адміністративну будівлю з трибунами на місці старої та правильно організувати простір біля велотреку, щоб він був безпечний та комфортний для людей. Іншими словами, велотрек мав би стати найбільш відвідуваним веломісцем в Києві, де вирує життя, проводяться змагання і всі пишаються, що змогли його відстояти у забудовників.

Замість цього на велотреку уже почали будувати БЕЗ конкурсу, БЕЗ затвердженого проекту підземну АВТОПАРКОВКУ (!) на 40 паркомісць, яка з’їсть левову частку бюджету на реставрацію. Після майже двох років боротьби – це відвертий ляпас велосипедній спільноті всього міста. Велосипедисти не приїжджають на трек автомобілями. Нам потрібен велосипедний центр, щоб кияни по можливості менше їздили на авто, натомість більше на вело і громадському транспорті. Саме ці пріорітети зроблять наше місто комфортнішим, здоровішим і як наслідок – приємнішим для життя.

Нам не потрібен підземний паркінг замість велосипедного центру. На оновленому київському велотреку має бути Центр велосипедної культури, розроблений за проектом, що відібраний внаслідок прозорого професійного конкурсу. Парковки до Дня міста тут не буде.

Для цього треба твоя допомога! В четвер 11 лютого о 10:00 ми збираємо акцію під КМДА. Вимагаємо від Київради розглянути нецільове використання коштів. Проти нас уже публікують замовні статті, тож якщо не покажемо, що нас багато, то програємо битву з корупцією та несправедливістю. Ми робитимемо акцію спеціально для тележурналістів, які підтримають нас і не дадуть закрити очі на те, що відбувається просто в центрі Києва. Тому нас має бути багато і ми як ніколи маємо проявити солідарність! Це не про велотрек, це про велосипедистів і про нашу самоповагу. Не дамо закопати київську велокультуру в асфальт! 11 лютого, 10:00 перед КМДА (Хрещатик 36) збираємося на велосипедах разом з друзями, знайомими і навіть незнайомими! Підписуйтесь і до зустрічі: https://www.facebook.com/events/1010435522348162/

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва презентує звіт “Велохелп”, волонтерської ініціативи по допомозі постраждалим у велоДТП, за липень-вересень 2017 року Перед тим, як ми поговоримо про ситуацію з

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве:

Новий перехоплювальний велопаркінг відкрився 25 травня неподалік ст.м. “Лівобережна” в Києві. Це вже третій паркінг, що дає змогу жителям міста залишати велосипед безкоштовно й під