Велосипедисти столиці традиційно зібралися в День “Велосипедом на роботу” на Майдані для “велосніданку” та спілкування з однодумцями.

Зимовий День "Велосипедом на роботу", Майдан Незалежності, 12 лютого 2016 року

Зимовий День “Велосипедом на роботу”, Майдан Незалежності, 12 лютого 2016 року. Фото: АВК

Вже вдруге Київ долучився до Міжнародного Дня “Велосипедом на роботу”. Охочі зібралися вранці перед роботою на Майдані Незалежності для спілкування з однодумцями, обміну ідеями та враженнями. Мета акції – показати, що погода не є перешкодою для їзди на велосипеді по місту, але для того щоб велосипед став масовим транспортом в Києві, необхідно створювати якісну, безпечну велосипедну інфраструктуру й слідкувати за станом доріг.

Фото: АВК

Цього разу подія була повністю організована “знизу”: кияни самі домовлялися про місця збору та їхали з різних куточків міста.

Winter_B2W

Група з Позняків їде на Майдан. Фото: Олег Жиделяєв

“Їздити на велосипеді – це круто, навіть взимку. Крім того, що це круто – це ще й швидко. Велосипедисти привітно машуть руками, проїжджаючи корки та обганяючи забитий в час пік громадський транспорт. Для багатьох мешканців Києва, в залежності від їх місця проживання та роботи, велосипед дійсно є найшвидшим варіантом дістатись на роботу. Ми віримо, що кататись в сніг чи дощ не надто приємно, але ж ніхто й не заставляє приковувати себе до велосипеда ланцюгами! Зате поїздка під ранішним сонцем завжди додає бадьорості, незалежно від температури повітря”, – зазначив Богдан Лепявко, Голова Асоціації велосипедистів Києва.

Група з Голосієва

Дехто готується до зимової їзди на велосипеді з особливою ретельністю:

Фото: АВК

Аналогічні акції відбулися цього дня ще в 6 містах України: Львові, Кривому Розі, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому та Харкові. Загалом ідею підтримало кільсот міст світу (карта).

Фото: АВК

Дякуємо всім, хто долучився та нашим партнерам: DRUZI Cafe & Bar – за безкоштовну каву та чай для учасників флешмобу, та майстерні Veloprostir – за знижки на обслуговування велосипеда для тих, хто приїхав сьогодні на Майдан.

Більше фотографій в альбомі Асоціації велосипедистів Києва в Facebook.

Крути педалі, Київ!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 22 вересня, Київ відзначив Всесвітній День без авто акцією “Велосипедом на роботу”, яку організувала Асоціація велосипедистів Києва. На Майдані Незалежності зустрілися жителі Києва, які

Асоціація велосипедистів Києва вже вшосте долучається до святкування в Україні Європейського тижня мобільності (16-22 вересня) та організовує «Дні без авто». “Дні без авто” мають на

Стильні, елегантні, вишукані – одним словом, ті, хто знають, що таке справжній велошик! Стиль цього року обираєте ви самі, ми лише задаємо формат. Готуйся, Києве: