Велосипедисти столиці традиційно зібралися в День “Велосипедом на роботу” на Майдані для “велосніданку” та спілкування з однодумцями.

Зимовий День "Велосипедом на роботу", Майдан Незалежності, 12 лютого 2016 року

Зимовий День “Велосипедом на роботу”, Майдан Незалежності, 12 лютого 2016 року. Фото: АВК

Вже вдруге Київ долучився до Міжнародного Дня “Велосипедом на роботу”. Охочі зібралися вранці перед роботою на Майдані Незалежності для спілкування з однодумцями, обміну ідеями та враженнями. Мета акції – показати, що погода не є перешкодою для їзди на велосипеді по місту, але для того щоб велосипед став масовим транспортом в Києві, необхідно створювати якісну, безпечну велосипедну інфраструктуру й слідкувати за станом доріг.

Фото: АВК

Цього разу подія була повністю організована “знизу”: кияни самі домовлялися про місця збору та їхали з різних куточків міста.

Winter_B2W

Група з Позняків їде на Майдан. Фото: Олег Жиделяєв

“Їздити на велосипеді – це круто, навіть взимку. Крім того, що це круто – це ще й швидко. Велосипедисти привітно машуть руками, проїжджаючи корки та обганяючи забитий в час пік громадський транспорт. Для багатьох мешканців Києва, в залежності від їх місця проживання та роботи, велосипед дійсно є найшвидшим варіантом дістатись на роботу. Ми віримо, що кататись в сніг чи дощ не надто приємно, але ж ніхто й не заставляє приковувати себе до велосипеда ланцюгами! Зате поїздка під ранішним сонцем завжди додає бадьорості, незалежно від температури повітря”, – зазначив Богдан Лепявко, Голова Асоціації велосипедистів Києва.

Група з Голосієва

Дехто готується до зимової їзди на велосипеді з особливою ретельністю:

Фото: АВК

Аналогічні акції відбулися цього дня ще в 6 містах України: Львові, Кривому Розі, Івано-Франківську, Рівному, Хмельницькому та Харкові. Загалом ідею підтримало кільсот міст світу (карта).

Фото: АВК

Дякуємо всім, хто долучився та нашим партнерам: DRUZI Cafe & Bar – за безкоштовну каву та чай для учасників флешмобу, та майстерні Veloprostir – за знижки на обслуговування велосипеда для тих, хто приїхав сьогодні на Майдан.

Більше фотографій в альбомі Асоціації велосипедистів Києва в Facebook.

Крути педалі, Київ!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У п’ятницю, 13 квітня, сотні працівників київських компаній, організацій та установ взяли участь у флешмобі “Велосипедом на роботу”. На Майдані Незалежності Асоціація велосипедистів Києва організувала сніданок, фотозону

Асоціація велосипедистів Києва запрошує працівників київських офісів взяти участь у флешмобі “Велосипедом на роботу”, який відбудеться в п’ятницю, 13 квітня. За традицією учасників флешмобу очікує

Тричі на рік Асоціація велосипедистів Києва запрошує випити кави на Майдані всіх, хто вже їздить велосипедом на роботу чи навчання, або лише хоче спробувати. Як виглядає наш