Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва відбулися: дізнайтеся, як вони пройшли.

 

zbory_avk_2015

Під час Загальних зборів 28 листопада 2015 року ми розказали, чим займалися цього року та про плани на наступний. Тезово з цим можна ознайомитися в презентації:

Під час Загальних зборів було обрано новий склад Ради, тепер до неї входять: Богдан Лепявко (його також обрали Головою Асоціації), Євген Гончаренко, Вадим Денисенко, Анастасія Леухіна та Дарина Пирогова.

rada_avk_2016

Рада АВК 2016: Євген Гончаренко, Вадим Денисенко, Дарина Пирогова, Богдан Лепявко та Анастасія Леухіна (на фото відсутня)

Члени Ради збираються щонайменше раз на квартал і визначають стратегію розвитку організації, виконують репрезентативну функцію під час спілкування зі ЗМІ та під час публічних заходів, залучають ресурси та, за бажання, координують один із проектів Асоціації. Дізнайтеся більше про функції та плани новообраних членів Ради на 2016 рік.

zz_avk_2015

Також було обрано новий склад Ревізійної комісії: Анна Атаманчук, Максим Біляєвський, Ольга Соловей (Єрошенко).

Ще одним важливим рішенням Загальних зборів було затвердження нового членського внеску Асоціації велосипедистів Києва: на 2016 рік він становить 200 грн. На які потреби будуть розподілятися ці кошти можна дізнатися в презентації вище. А як долучитися до Асоціації детально розписано тут.

Ми дуже раді, що після офіційної частини так багато членів і друзів АВК залишилися на вечірку та сподіваємось, цей час був для всіх не менш продуктивим. І що вам сподобалися подарунки й домашній пиріг)

zz_vechirka_2015

Фото: Євген Гончаренко b17.kiev.ua. Більше світлин шукайте незабаром на сторінці Асоціації в Facebook.

Дякуємо всім, хто завітав, а також тим, завдяки кому ця подія стала можливою: волонтерам Марині Безносюк, Марії Шененко, Альоні Горошко,Валерії Радчук, Павлу Кучапіну, Денису Чернишову, Євгену Гончаренку, Андрію Климчуку, Каті Яковець і всім, хто допомагав по ходу діла)

Окремі подяки партнерам:

Якщо ви не встигли висловитися у “відкритий мікрофон” або хочете детальніше обговорити якусь із ідей, пишіть нам або приходьте поспілкуватися в офіс (попередньо зателефонувавши), шукайте однодумців для своїх ініціатив чи компанію для велопоїздок в групі АВК в Facebook.

Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва проходять раз на рік, але до того ми, звісно, побачимось набагато раніше і ще не раз: слідкуйте за нашими новинами на сайті, в facebook, в розсилці та долучайтеся до найближчих проектів, що робитимуть Київ більш велосипедним!

Якщо Ви підтримуєте цілі та діяльність Асоціації, запрошуємо долучитися до нашої організації – адже кожна нова людина робить голос велосипедистів більш помітним, а зміни в місті – реальними.

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.