З початку року кількість членів Асоціації велосипедистів Києва стрімко зростає і скоро нас буде півтисячі! На 500-го члена АВК чекає подарунок!

Картка членів Асоціації велосипедистів Києва

Так виглядають нові картки членів Асоціації велосипедистів Києва

Нові люди приєднуються до організації майже щодня, і ми раді, що така велика кількість киян (і не тільки) свідомо підтримують розвиток велосипедного руху в місті. Кожна нова людина, що приєднується до АВК дає нам наснагу працювати краще, більше та постійно нагадує про відповідальність перед велоспільнотою Києва.

Велосипедні організації Європи налічують тисячі, ато й десятки тисяч членів, що підвищує впливовість організації у лобіюванні інтересів велосипедистів та дає ресурси для її діяльності. АВК прагне йти таким же шляхом, адже що більше нас буде, то впливовіше звучатиме наш голос для тих, хто відповідає за створення велосипедної інфраструктури в Києві. Нагадуємо, Загальних зборах Асоціації у 2014 році було поставлено ціль у 2015 році збільшення кількості членів щонайменше до 500.

Як долучитися до Асоціації

Подарунок 

Наші друзі з веломагазину Lisapet.ua дарують для 500-го члена АВК ремкомплект BBB: насос, мультитул, лопатки для бортування шин, сумочка під сідло.

bbb

Lisapet.ua приєдналися до бонусної програми АВК в 2015 році та надають знижку 12 % на весь асортимент.

Адреса – просп. Маяковського, 51 (район Троєщини), 093 796 58 76 (Андрій), 093 914 71 44 (Сергій). Велосипеди Focus, Tern (гірські, двопідвіси, найнери, міські, складні), аксесуари ВВВ і т.д.

Переваги члена Асоціації велосипедистів Києва:

– знижки у веломагазинах, майстернях, велопрокатах та велотурах Києва

– пріоритетна участь у подіях та заходах Асоціації

– навчання від Асоціації

– вплив на роботу Асоціації

– рекомендаційні листи, іншу підтримку від керівництва

Відповіді на типові питання щодо членства в АВК: як? хто? навіщо?

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за

Відтепер всі велосипедисти можуть скористатися безкоштовним душем на Подолі. У паркінгу БЦ Іллінський обладнано дві велопарковки для велосипедистів. Одна розташована на в’їзді, одна – на

В рамках роботи над концепцією розвитку велотранспорту Асоціація планує провести серію відкритих обговорень схеми пропонованих веломаршрутів, яку велосипедисти міста розробили у 2014 році. На цих