28 листопада відбудуться Загальні збори, під час яких буде презентовано звіт за роботу в 2015 році та плани на наступний, а також обрано нових членів Ради, Голову та Ревізійну комісію Асоціації велосипедистів Києва.

Пропонуємо знайомитися з кандидатами в члени Ради та Голови Асоціації. Це короткі замітки, детальніше про себе та плани по розвитку велоруху в Києві вони розкажуть на Загальних зборах. Там же можна буде поставити їм питання.

Якщо ви досі не зареєструвалися на Загальні збори, це можна зробити за посиланням. Дізнайтеся, чому Ваша участь важлива і як ви можете впливати на майбутнє велосипедного життя Києва!

Кандидати в члени Ради

Гончаренко Євген

goncharenko

“Член АВК з 2014 року. У перший свій рік членства брав участь у підрахунку велосипедистів та розробці веломаршрутів у Голосієві. На другий рік став велотренером – проводив велонавчання та велоекскурсії.

Як член Ради я хочу зосередитись на розвитку велоспільноти:

 • збільшення кількості членів Асоціації та волонтерів
 • розширення програми велонавчання для збільшення кількості велолюбителів
 • розробка туристичних веломаршрутів.

Головним інструментом досягнення мети я бачу розвиток комунікацій як всередині АВК, так й з оточенням:

 • проведення регулярних спільних велопоїздок (розвиток внутрішнього туризму)
 • збільшення аудиторії сайту та сторінок у соцмережах (тут стане у нагоді мій досвід у діджитал-маркетингу)
 • проведення регулярних зустрічей з мандрівниками, виробниками та іншими цікавими людьми зі світу велосипедів (співпраця із закладами, подіями, організаціями).

Моя особиста мета – бути частиною команди, яка формує веломайбутне України.”

Євген в проекті “АВК в обличчях”

Денисенко Вадим

denysenko

“Я соціальний психолог, закінчив університет Шевченка.

Наразі працюю старшим аналітиком компанії ІнМайнд – веду соціальні та маркетингові дослідженя.

В Асоціації другий рік, як член. До того, півроку волонтерив.

Плани роботи в АВК:

 • Просвітницька робота. Хочу, щоб тема велотранспорту розглядалась не окремо, а як складова сталих транспортних систем;
 • Професіональний розвиток. Хочу створити “аналітичний центр” при раднику мера з питань розвитку велотранспорту;
 • Позиціонування Асоціації. Хочу зміни комунікативної стратегії “від правильності до правильності з елементами крутості”.

Вадим в проекті “АВК в обличчях”

Леухіна Анастасія

leukhina

“По-перше, я дуже люблю АВК і як вона працює.

По-друге, мені дуже цікаво розвивати напрям велополіції:-) та співпраці велосипедистів та поліцейських.

По-третє, я маю декілька задумів, на які гранти АВК може податися для фінансування своїх кампаній. Я готова допомагати у підготовці ідей та пропозицій для аплікацій.

По-четверте, я вважаю, що АВК – флагманська організація третього сектору і я хочу, щоб більше людей та організацій брали з неї приклад – отже хочу, щоб АВК ділилася своїм досвідом побудови членської організації та готова підтримувати її в цьому.

По-п’яте, я мрію про те, що в Києві будуть велоекскурсії і що АВК стане частиною цього тренду. Я хочу, щоб члени Aсоціації могли працювати гідами, а частина коштів від велоекскурсій поверталися на діяльність Асоціації.”

Анастасія в проекті “АВК в обличчях”

Папірний Олександр

papirnyi

“Близько 5 років тому я відкрив для себе велосипед як транспортний засіб. Я побачив на власні очі, як члени АВК з мінімальними ресурсами розвивають та популяризують велорух в Києві, організовуючи різноманітні велоподії. Я зрозумів, що об’єднуючись навколо спільної справи, можливо впливати на суспільну думку громадян формуючи її в напрямку велосипедизації. Я брав активну участь в розробці проекту ЄвроВело в Україні, і переконаний, що цей проект об’єднає велоспільноти багатьох міст нашої країни, долучить до спільної роботи нових учасників, та виведе велотуризм в Україні на новий рівень. Планую і надалі розвивати маршрут ЄвроВело, та активно долучатись до велосипедного життя столиці.”

Двоє людей залишаються членами Ради з минулого року – Лепявко Богдан і Дарина Пирогова. Крім цього, Богдан Лепявко подає свою кандидатуру в Голови Асоціації.

Кандидати в Голови Асоціації:

Лепявко Богдан

“У 2011 закінчив радіофізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, зараз працюю над написанням кандидатської дисертації в галузі фізики плазми. Також маю великий досвід в сфері ІТ: на даний момент задіяний в одному з українських стартапів.

До Асоціації приєднався у 2014 році, у якості велотренера та волонтера допомагав на різноманітних заходах. З 2015 року – член Ради АВК. Протягом року, був куратором та організатором програми “Велошкола”, допомагав з організацією заходів АВК, представляв Асоціацію на тематичних зустрічах, брав участь у стратегічному плануванні роботи Асоціації.

У майбутньому планую продовжувати цю діяльність. У наступному році, зокрема, планую зосередитись на таких питаннях, як пошуки додаткового фінансування, створення волонтерської програми та налагоджування контактів з іншими громадськими організаціями та ініціативами, що працюють у сфері популяризації велосипеду, безпеки руху та містобудування.”

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

Дізнайтеся більше про обов’язки та функції Ради Асоціації. Якщо Ви член АВК, все ще можете подати свою кандидатуру при реєстрації на Загальні збори.

Читайте також:

Зустріч Ради АВК: плюси та мінуси діяльності в 2015 році, ідеї на 2016

Звіт про роботу Асоціації велосипедистів Києва у 2015 році

Навіщо долучатися до АВК: відповіді на типові питання

Навіщо вам слід прийти на Загальні збори: розказують Настя, Вадим, Богдан та Оля

 • Petro Savych

  А Богданові ніхто конкуренцію не складе?) Це не демократично!)

  • Olesia Storozhuk

   Реєстрація (як і на самі Загальні збори) кандидатів йде вже майже місяць. Є бажаючі – нехай подають свої заявки.

  • Ira Bondarenko

   Недемократично буде виставляти “технічну кандидатуру” Богдану, якщо ніхто більше не зареєструвався на посаду Голови.

   В Європейській федерації велосипедистів з року в рік обирають Манфреда Нойна, бо всім подобається, як він працює. Кілька разів зареєструвалися люди з зали “з голосу”, і вони не набрали навіть 10%, бо їх ніхто до того не знав.

   Тому не бачу нічого дивного для громадської організації мати одну кандидатуру на посаду Голови. Особливо зважаючи, що Голова не отримує зарплату, лише головомийку і відповідальність перед податковою 🙂

   • Anton Vakulenko

    вмієш ти надихнути потенційних кандидатів…

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.