Щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва відбудуться 22 квітня 2017 року. Ми підготували відповіді на основні питання для тих, хто не знає, що таке загальні збори АВК і навіщо вони вам потрібні. Загальні збори відкриті, на них запрошені як члени АВК, так і всі охочі!

Загальні збори, що там буде?

Під час Загальних зборів Рада АВК та персонал розкажуть, які досягнення в організації у 2016 році та що планується на 2017. Потім відбудетьтся обрання нових членів Ради, Голови Асоціації велосипедистів Києва та Ревізійної комісії. Після цього кожен зможе поділитися своїми ідеями у “відкритий мікрофон”, потім – неформальне спілкування. Усе це буде з перервами на каву/чай і їжу.

11148622_1078555838850704_7497795419753897700_n

Чому моя присутність така важлива?

Щодня ми робимо кроки, щоб Київ ставав більш дружнім до велосипедистів.

Що ми робимо?

  • вимагаємо у влади велоінфраструктуру,
  • контролюємо виконання робіт,
  • лобіюємо зміни до Правил дорожнього руху і державних будівельних норм – зниження ліміту швидкості авто,
  • готуємо акції і проводимо велопаради,
  • впливаємо на громадську думку про велосипед як транспорт через ЗМІ,
  • інспектуємо байк-френдлі заклади,
  • консультуємо компанії по створенню умов для велосипедистів,
  • беремо участь в обговоренні міських проектів,
  • проводимо тренінги з велоактивістами не лише Києва, а й усієї України,
  • вичитуємо закони і стежимо, щоб для велосипедистів не придумали необгрунтованих перешкод, і ще багато іншого.

Це відбуваєтсья щодня завдяки роботі волонтерів, працівників офісу та членів Ради. З кимось ми бачимося щодня, з кимось кілька разів на місяць. Але лише раз на рік, на Загальних зборах, ми зустрічаємося всім складом Асоціації. Нам важливо почути: що вдалося? що варто змінити? чи підтримуєте ви методи нашої роботи? як працювати ще ефективніше? Загальні збори – момент аналізу зробленого і відправна точка для діяльності на цілий рік. Тому нам дуже важливо, аби якомога більше людей прийшли і висловили свою думку.

17155675_1465969376776013_6496153124535982028_n

Я з АВК менше року. Чи буду я справді корисний/-на на Зборах?

Немає значення, як давно Ви приєдналися до АВК і чи були задіяні в діяльності організації раніше – важлива участь кожного члена АВК.

Як я можу влпивати на діяльність АВК?

Якщо Ви член АВК, ви маєте право голосувати за план на 2017 рік, обирати нову Раду, Голову Асоціації та Ревізійну комісію (знайомимось з кандидатами). Під час Загальних зборів ви висловлюєте свою думку чи пропонуєте для обговорення актуальні питання перед усіма членами організації.

Я не є членом АВК. Чи можна мені прийти?

Так! Загальні збори відкриті для всіх зацікавлених. Давно спостерігаєте за оргінізацією, та не наважуєтесь долучитися? Хочете нарешті побачити, “хто всі ці люди”? Просто цікаво, що відбувається у велосипедному житті Києва та України? Приходьте на Загальні збори АВК. Ви можете брати участь в усій програмі зборів, крім голосування.

Як довго це триватиме?

Основна частина ЗЗ триватиме з 11:00 до 15:00. Неформальна частина розпочнеться о 15:00. Загальні збори відбуватимуться в затишному просторі Plivka (3 поверх центру Довженка), вул. Васильківська, 1 (ст.м. Голосіївська)

Що треба зробити для участі в Загальних зборах?

Зареєструватися та прийти.

Чи можу я допомогти у підготовці Загальних зборів?

Ми будемо вдячні за вашу дружнью підтримку як на стадії підготовки, так і під час самої події.  Якщо бажаєте долучитися волонтером, просимо вказати це в реєстраційній формі для подальшої комунікації.

Приходьте, познайомимось!

Читайте також: членство в АВК? що як? навіщо?

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний