До партнерської програми Асоціації приєднується новий велосипедний магазин – “Lisapet.ua”. Віднині тут для членів АВК діє постійна знижка 12 % на все – товари, ремонт та прокат!

ydLhhKW8veg

“Lisapet.ua” – це зовсім юний веломагазин, який заснували навесні цього року троє друзів – справжніх фанів велокультури. Хлопці раніше працювали в одній великій веломережі Києва й завжди мріяли мати свій власний, як-то кажуть, незалежний бізнес.

12207817_10205265698938409_1932140123_n

Свій веломагазин хлопці відкривали, дотримуючись наступної концепції: “Приносити радість ВСІМ: як наймолодшим, так і дорослим велосипедистам, як велосипедистам-аматорам – так і професіоналам”.

MwA1Btt32cs

З гордістю засновники “Lisapet.ua” розповідають про свій асортимент, який переважно складається з велосипедів Focus та Tern, а також аксесуарів BBB:

“Велосипеди FOCUS відомі своєю надійністю, легкою вагою, дуже великим запасом ходу (накатом) і високою якістю німецької збірки. Ваші поїздки ніколи не будуть втомлювати, а навпаки, захочеться проводити більше часу на велосипеді та свіжому повітрі.
Щодо TERN – то це велосипед, призначений саме для мегаполісу. Легкий, компактний, мобільний – все, ще потрібно для того, аби в годину пік об’їхати всі пробки і встигнути з пункту “А” в пункт “В” в найкоротші терміни!” – натхненно розповідає про продукцію, представлену у веломагазині, його співзасновник Андрій Борисенко.

cirBkhUTyV4

“Lisapet.ua” знаходиться в районі Троєщини, де на сьогодняшній день поки не дуже багато різних веломагазинів та майстерень, а тому за перший велосезон хлопці вже встигли завоювати свою аудиторію серед місцевих велосипедистів.

А з метою популяризації велоспорту “Lisapet.ua” навіть встиг ініціювати та провести вже кілька змагань для велосипедистів-аматорів серед підлітків та дорослих, зокрема, у вересні вдалося навіть влаштувати Відритий чемпіонат Деснянського району з крос-кантрі!

11951917_10205106272192840_8038642724733964502_n

Відкритий чемпіонат Деснянського району з крос-кантрі, 26/09/2015

В “Lisapet.ua” будуть надзвичайно раді бачити членів Асоціації! Знижка для АВК – 12 % – постійна й поширюється на весь асортимент, послуги веломайстерні та прокат (при собі обов’язково мати членський квиток АВК).

Більше про всі бонуси та переваги для членів АВК!

Приєднуйтеся до спільноти “Lisapet.ua” на Фейсбуці. Сайт інтернет-магазину поки що в розробці (про його адресу повідомимо на сайті АВК окремо).

Адреса: просп. Маяковського, 51 (ж/м Троєщина).

Контакти: 093 796 58 76 (Андрій), 093 914 71 44 (Сергій).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Збори Ради Асоціації велосипедистів Києва ухвалили 17 кандидатур у члени організації. Рада прийняла в члени 17 кандидатів, які написали письмові заяви про вступ до організації,

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

Ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає. У 2018 році наша велосипедна спільнота