Асоціація велосипедистів Києва пропонує ознайомитися зі звітом про нашу діяльність у 2015 році.

Звіт містить опис основних активностей Асоціації по таких ключових напрямках: адвокація в Києві (створення веломережі), популяризація велотранспорту, посилання організаційної спроможності АВК та адвокація на національному рівні.

Окрема частина присвячена фінансовому забезпеченні організації: звіт про надходження коштів, звіт по витратах та розподілу членських внесків.

Нагадуємо, що 28 листопада відбудуться Загальні збори Асоціації, де ми озвучимо основні досягнення цього року та обговоримо плани на наступний. Збори відкриті для всіх зацікавлених.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.