Асоціація велосипедистів Києва пропонує ознайомитися зі звітом про нашу діяльність у 2015 році.

Звіт містить опис основних активностей Асоціації по таких ключових напрямках: адвокація в Києві (створення веломережі), популяризація велотранспорту, посилання організаційної спроможності АВК та адвокація на національному рівні.

Окрема частина присвячена фінансовому забезпеченні організації: звіт про надходження коштів, звіт по витратах та розподілу членських внесків.

Нагадуємо, що 28 листопада відбудуться Загальні збори Асоціації, де ми озвучимо основні досягнення цього року та обговоримо плани на наступний. Збори відкриті для всіх зацікавлених.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у

22 квітня відбудуться Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва, під час яких члени АВК оберуть нових членів Ради, Голову та Ревізійну комісію організації. Також на загальних

Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва, які відбудуться 22 квітня 2017 року, члени АВК оберуть трьох нових членів Ради Асоціації, Голову, та Ревізійну комісію.