Асоціація велосипедистів Києва пропонує ознайомитися зі звітом про нашу діяльність у 2015 році.

Звіт містить опис основних активностей Асоціації по таких ключових напрямках: адвокація в Києві (створення веломережі), популяризація велотранспорту, посилання організаційної спроможності АВК та адвокація на національному рівні.

Окрема частина присвячена фінансовому забезпеченні організації: звіт про надходження коштів, звіт по витратах та розподілу членських внесків.

Нагадуємо, що 28 листопада відбудуться Загальні збори Асоціації, де ми озвучимо основні досягнення цього року та обговоримо плани на наступний. Збори відкриті для всіх зацікавлених.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.

Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК. На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких

Запрошуємо членів Асоціації велосипедистів Києва взяти участь у виборах голови і членів Ради АВК та Ревізійної комісії! Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва 2