Минулої неділі, 1 листопада, Асоціація велосипедистів Києва влаштувала свою ВелоТочку на фестивалі “Дій фест 4.0”, який відбувся на честь святкування міжнародного Дня веганів.

12188981_909587822443206_4778954631713729226_n

фото: Олена Галай

Цього разу фестиваль проходив під гаслом “Дій – твори та пізнавай!”. Так, завдяки ВелоТочці АВК, понад півсотні людей змогли пізнати велосипед, адже протягом усього дня на фесті діяв безкоштовний велопрокат від АВК, в рамках якого кожен бажаючий мав змогу покрутити педалі та надихнутися їздою на наших чудових сіті-байках.

IMG_2196

“Дій фест” організовується спільнотою “Morkva-Club” вже вчетверте! З кожним роком фестиваль стає все більш популярним та масштабним і значно розширює свою аудиторію. Цього разу на одній локації вдалося зібрати аж понад півтисячі свідомих, творчих та натхненних відвідувачів!

IMG_2183 IMG_2170

Окрім безкоштовного велопрокату від АВК, велосипедна програма фестивалю була також представлена лекціями та воркшопами від наших друзів та партнерів – магазину міських велосипедів “Помаранчевого ровера”. Відвідувачі фесту дізналися про те, як правильно обирати для себе велосипед, доглядати за ним, ремонтувати, а також як ефективно підготувати себе до довготривалої веломандрівки.

IMG_2206 IMG_2222

Як і минулого року, “Дій фест” проходив у культовому місці – на території кіностудії ім. Довженка в Центрі науки та мистецтва “DIYA”, де, до речі, рік тому Асоціація велосипедистів Києва влаштовувала Загальні збори організації.IMG_2212

АВК щиро вдячна чудовим волонтерам – Каті Шеліховій, Павлу Кучапіну, Каті Яковець та Петру Ваксу, завдяки дружній підтримці яких відбулася наша чергова ВелоТочка, і ми змогли надихнути велокультурою та заохотити обирати двоколісний як комфортний, екологічний та дружній для міста вид транспорту ще більшу кількість людей.

IMG_2223

Також висловлюємо подяку нашим партнерам “Помаранчевому роверу” за сприяння в організації цієї ВелоТочки та постійну підтримку нашого безкоштовного велопрокату, а також організаторам “Дій фесту” за запрошення.

Крутимо педалі далі й до нових зустрічей на кращих фестивалях міста!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Наприкінці жовтня на велоточці від АВК у трьох містах Луганської області можна було дізнатися про основні правила дорожнього руху, скористатися безкоштовним велопрокатом, поспілкуватися з волонтерами Асоціації

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися

У суботу, 9 липня, понад 300 учасниць Велопараду дівчат #наближаюАмстердам проїхали по Києву двома різними маршрутами від Національної опери до Труханового острову. Велопарад дівчат організувала