Відтепер для членів Асоціації велосипедистів Києва на постійній основі діє знижка у розмірі 10% на товари, прокат і ремонт велосипедів у магазині, прокаті та майстерні Katay на Подолі (вул. Сагайдачного, 35).

Невеличкий веломагазин і майстерня з прокатом велосипедів заховались у дворі, вхід в який між рестораном і магазином модного одягу на вул. Сагайдачного.

Контакти:
Тел: (066) 781 61- 37, (067) 781 61 37, (066) 740 70 66, (063) 63 99 3 77

Skype: yourbike.com.ua

E-mail: info@yourbike.com.ua
Сайт: http://katay.com.ua/

велопрокат катай на подолі київ

 велопрокат і веломагазин катай в києві

велопрокат і веломагазин в києві

Більше про програму бонусів та знижок для членів АВК можна дізнатися ТУТ.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті! 

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

15 серпня в Києві запустили в тестовому режимі безстанційний велопрокат Nextbike (байкшерінг). Що це Байкшерінг — це міський прокат велосипедів, який передбачає альтернативу міському громадському

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір волонтерів для створення команди оперативного реагування та допомоги постраждалим велосипедистам у ДТП. На жаль, велосезон-2016 був насичений на ДТП за