22-25 жовтня у Києві вже вдруге відбудеться “Зелена школа”. Як і минулого разу, Асоціація велосипедистів Києва виступає інформаційним партнером та запрошує всіх до участі у проекті.

12049468_902630676439609_8350669749920646366_n

“Зелена школа” – це перший в Україні 4-денний освітній курс від провідних екотренеров та практиків, який допомогає учасникам створити та втілити в життя свій власний інноваційний еко-проект.

В рамках Програми жовтневого лекторію школи буде розкрито наступні теми:

  • електромобілі
  • зелений органік дизайн
  • зелені офіси
  • нові цікаві екскурсій та стажування.

green-bicycle-shutterstock
Організатори “Зеленої школи” запрошують велосипедистів, як прихильників екологічного транспорту, до участі у жовтневому лекторію на дружніх умовах: для всіх членів Асоціації велосипедистів Києва діє акційна ціна у розмірі 800 грн ( від 15 жовтня звичайна ціна становить 1200 грн).

До уваги: при реєстрації на школу обов’язково зазначте, що ви є членом АВК!

Також раді анонсувати лекцію від наших партнерів Veliki.ua: в рамках школи засновник компанії Олексій Кушка поділиться секретами велосипедного бізнесу, як успішного прикладу еко-стартапу.

Дізнатися більше про Програму бонусів та знижок для членів Асоціації велосипедистів Києва.

Адреса другого лекторію “Зеленої школи”: Київ, просп.Червонозоряний, 56.

Приєднатися до події на Фейсбуці можна ТУТ.

Веб-сайт “Зеленої школи”: http://ecoschool.org.ua/.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

До партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва приєднується виробник стильних сітібайків і фіксів під брендом Streetster, який популяризує міську велокультуру. Члени АВК отримують знижку 10% абсолютно

До бонусної програми Асоціації приєднався новий партнер – український представник британського бренду “Respro”. Відтепер на відомі в усьому світі захисні маски родом з Англії діє