Запрошуємо всіх членів Асоціації велосипедистів Києва та зацікавлених в роботі організації на щорічні Загальні збори. Ми розкажемо, чим займалась Асоціація у 2015 році, обговоримо плани на наступний рік, оберемо нову Раду та завершимо вечір святковою програмою для знайомства та генерування нових ідей!

Загальні збори проходять раз на рік і є ключовою внутрішньою подією Асоціації, де можна вдосталь поспілкуватися, познайомитися між собою та проаналізувати діяльність АВК. Під час Загальних зборів члени Асоціації можуть напряму впливати на рішення АВК та обирати Раду. Однак збори відкриті також для всіх, хто ще не вступив в організацію та хоче по-ближче з нею познайомитися.

Для участі в зборах необхідно зареєструватися

Загальні збори АВК, 2014 рік

У програмі Загальних зборів:

– звіт Ради та персоналу АВК про діяльність у 2015 році

– презентація планів на 2016 рік

– обрання нових членів Ради та Голови Асоціації, Ревізійної комісії

– відкритий мікрофон (кожен може коротко виступити, запропонувати свої ідеї, знайти однодумців для проекту тощо)

– святкова вечірка: час для неформального спілкування

Загальні збори АВК – чому важлива участь кожного?

Тривалість: Основна частина ЗЗ триватиме з 11:00 до 14:30. Неформальна частина розпочнеться о 15:00, на вечірку запрошені всі охочі. Вечірка, як і самі Збори, відбудеться в чарівному місці – в коворкінгу “Артель“, це буде перша велосипедна вечірка на даху київської багатоповерхівки!

Цього року крім презентації діяльності та планів на наступний рік передбачено більше часу для знайомства, спілкування та обговорення свіжих велоідей. На святкову вечірку запрошені всі! Не пропустіть!

Подія на Facebook

Обрання членів Ради, Голови та Ревізійної комісії

Під час Зборів відбудеться обрання трьох нових членів Ради Асоціації, Голови, та Ревізійної комісії. Вони визначають стратегічне бачення розвитку організації та разом з персоналом АВК формулюють детальний план роботи Асоціації. Запрошуємо членів АВК подавати свої кандидатури. Дізнайтеся більше про функції Ради та Ревізійної комісії.

Зареєструватися на Загальні збори

Дізайтеся, як приєднатися до АВК та беріть повноправну участь у визначенні напрямків роботи організації вже під час цих Загальних зборів (проходять раз на рік!)

Місце: Загальні збори гостинно приймає коворкінг-майстерня “Артель“, пр.Червонозоряний, 56/21А

Місце зборів уточнюється та буде повідомлене згодом. Воно буде неподалік від центру зі зручним транспортним сполученням.

Також можна взяти участь 

у зустрічах по плануванню роботи АВК на 2016 рік.

Запрошуємо долучитися до двохгодинних зустрічей 10, 11 та 12 листопада, на яких ми будемо планувати роботу на наступний рік за напрямками: розвиток велоінфраструктури, промоція велосипеда та розвиток Асоціації. Ці напрацювання ляжуть в основу робочого плану на 2016 рік і будуть презентовані на Загальних зборах. Для участі необхідно зареєструватися.

Навіщо вам слід прийти на Загальні збори: розказують Настя, Вадим, Богдан та Оля

Виникли питання? Маєте пропозиції? Пишіть: friends@avk.org.ua

До зустрічі на Загальних зборах!

інші цікаві матеріали

У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

У суботу, 2 червня, напередодні Всесвітнього дня велосипеда відбулися щорічні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Щиро дякуємо всім, хто зміг приєднатися та взяти активну участь.