10 жовтня у Кривому Розі стартувала конференція “Велофорум” – ключова подія, що збирає велоактивістів з усієї України та експертів із закордону, представників велобізнесу та місцевого самоврядування для обміну кращими практиками розвитку велотранспорту.

Veloforum_2015

Програма заходу складається з презентацій, на якій представляються найцікавіший досвід розвитку велотранспорту в європейських містах, а також велоекскурсій приймаючим містом і неформального спілкування учасників.

У перший день мова йшла про велосипеднні кампанії та проекти в містах Німеччини, Великої Британії, Польщі та Сербії, а також про ініціативи з розвитку велоруху в Україні: Києві, Львові, Івано-Франківську, Кривому Розі, Миколаєві, Харкові, Полтаві та інших містах.

Конференція зібрала понад 120 учасників, що представляють 24 українські міста та 6 країн Європи. “Велофорум” щороку проходить в іншому українському місті, цього року право приймати конференцію виборов Кривий Ріг.

Окрім насиченої програми, учасники можуть обрати велоекскурсію по індустріальних об’єктах Кривого Рогу, по криворізьких зонах відчуження чи центральній частині міста.

Детальніша інформацію про Велофорум, а згодом і презентації з події можна знайти на сайті veloforum.org

А ось так рано-вранці до Кривого Рогу приїхали кияни:)

Організаторами “Велофоруму” виступають громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ) та  громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче), співорганізатором є Інститут розвитку м. Кривого рогу та мерія міста.

інші цікаві матеріали

На міжнародну конференцію Veloforum 2019 у Вінниці 4-6 жовтня приїхали понад 200 учасників та експертів з різних міст України та світу. Темою Veloforum 2019 є

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Десята міжнародна конференція Велофорум 2018 пройшла 5-7 жовтня в Івано-Франківську і поставила рекорд, зібравши понад 170 учасників та учасниць з 8 країн. На Велофорумі 2018,