19 жовтня 2015 року в Ужгороді пройшла акція, яка є частиною інформаційної кампанії в рамках проекту з безпеки дорожнього руху в Закарпатті (Проект ЄС “Підтримка впровадження Транспортної стратегії України”). До участі в акції було запрошено тренерів велошколи Асоціації велосипедистів Києва, що провели там навчання по правилам дорожнього руху для велосипедистів.

Мета цієї компанії – привернути увагу громадськості до потреби переконання всіх користувачів доріг у їх безпеці й фокусується на попередженні водіїв про небезпеку використання мобільних телефонів під час керування транспортним засобом і пішоходів під час перетину доріг.

Велорух у Закарпатті в останні роки набуває все більшу популярність, стрімко розвивається велоінфраструктура й кількість любителів-велосипедистів зростає швидкими темпами. Однак при цьому більшість з них, на жаль, не знає елементарних правил дорожньго руху.

В рамках проекту в минулі вихідні в Мукачево й Ужгороді були організовані й проведені велоакції. У програмі заходів були проведені відкриті лекції велошколи «Правила безпеки для велосипедистів» й майстер-класи з обслуговування велосипедів за участі тренерів велошколи АВК Дмитра Макогона та Віталія Левищенка, різноманітні змагання й конкурси, бліц-вікторини і велозаїзди.

Більша частина учасників велоакцій – діти й підлітки, які активно брали участь у всіх заходах. Також учасники й відвідувачі отримали брошури з правилами дорожнього руху для велосипедистів й різноманітні інформаційні матеріали з велотематикою.

Більш детальну інформацію про проект можна отримати у Ірини Саідової, експерта проекту ЄС ПТС з питань комунікації та висвітлення: +380688381818, irina.saidova(at)cscl.biz або на сайті проекту ПТС за адресою www.transport-ukraine.eu

Фото Дмитра Макогона

Безкоштовна велошкола Асоціації велосипедистів Києва проходить вже кілька років поспіль щонеділі з квітня по вересень. Під час заняття розглядаються та на практиці закріплюються правила дорожнього руху для велосипедистів. У 2015 році в ній були задіяні близько 20 тренерів з 7 районів Києва, що пройшли майстер-класи з ПДР, обслуговування велосипеда та першої домедичної допомоги.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Ми розкажемо про 5 проектів Громадського бюджету, які можуть зробити пересування в місті зручнішим і безпечнішим для людей. Їх подали члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО

Велотренери U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провели 14 квітня Велошколу з безпеки руху в трьох районах Києва одночасно. Велошкола відбулась на Подолі, Троєщині та Нивках.