19 жовтня 2015 року в Ужгороді пройшла акція, яка є частиною інформаційної кампанії в рамках проекту з безпеки дорожнього руху в Закарпатті (Проект ЄС “Підтримка впровадження Транспортної стратегії України”). До участі в акції було запрошено тренерів велошколи Асоціації велосипедистів Києва, що провели там навчання по правилам дорожнього руху для велосипедистів.

Мета цієї компанії – привернути увагу громадськості до потреби переконання всіх користувачів доріг у їх безпеці й фокусується на попередженні водіїв про небезпеку використання мобільних телефонів під час керування транспортним засобом і пішоходів під час перетину доріг.

Велорух у Закарпатті в останні роки набуває все більшу популярність, стрімко розвивається велоінфраструктура й кількість любителів-велосипедистів зростає швидкими темпами. Однак при цьому більшість з них, на жаль, не знає елементарних правил дорожньго руху.

В рамках проекту в минулі вихідні в Мукачево й Ужгороді були організовані й проведені велоакції. У програмі заходів були проведені відкриті лекції велошколи «Правила безпеки для велосипедистів» й майстер-класи з обслуговування велосипедів за участі тренерів велошколи АВК Дмитра Макогона та Віталія Левищенка, різноманітні змагання й конкурси, бліц-вікторини і велозаїзди.

Більша частина учасників велоакцій – діти й підлітки, які активно брали участь у всіх заходах. Також учасники й відвідувачі отримали брошури з правилами дорожнього руху для велосипедистів й різноманітні інформаційні матеріали з велотематикою.

Більш детальну інформацію про проект можна отримати у Ірини Саідової, експерта проекту ЄС ПТС з питань комунікації та висвітлення: +380688381818, irina.saidova(at)cscl.biz або на сайті проекту ПТС за адресою www.transport-ukraine.eu

Фото Дмитра Макогона

Безкоштовна велошкола Асоціації велосипедистів Києва проходить вже кілька років поспіль щонеділі з квітня по вересень. Під час заняття розглядаються та на практиці закріплюються правила дорожнього руху для велосипедистів. У 2015 році в ній були задіяні близько 20 тренерів з 7 районів Києва, що пройшли майстер-класи з ПДР, обслуговування велосипеда та першої домедичної допомоги.

інші цікаві матеріали

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» створила 10 промоційних відеороликів про безпеку руху і культуру їзди на велосипеді. Відео ілюструють важливі правила дорожнього руху для велосипедистів,

Сьогодні на пленарному засіданні депутати Київської міської ради підтримали проект рішення про підвищення дозвільної швидкості руху транспортних засобів до 80 км/ год на 17 вулицях,

У понеділок, 24 вересня, у Якушинецькій школі-гімназії відбулась велошкола і презентація відеороликів про безпеку руху для школярів. Подія є складовою кампанії «Велосипедом до школи» в