До 15 листопада для членів Асоціації велосипедистів Києва тепла флісова підкладка  до всіх шоломів “ABUS” – у подарунок.

cyklisticka-helma-abus-metronaut-winter-2
В асортименті – як велошоломи для дорослих, так і велошоломи для дітей. Багато яскравих моделей для міста, відпочинку та спорту. Всі міські моделі обладнані вбудованими світлодіодними ліхтариками. Додатково, окрім теплих підкладок, доступні дощовики.

Всі шоломи ABUS, в тому числі дитячі моделі, виготовлені за найвищими стандартами безпеки із використанням безпечних для здоров’я матеріалів.

Також нагадуємо, що для всіх членів Асоціації діє постійна знижка на велозамки “ABUS” у розмірі 10 %.

Більше про бонуси та переваги для членів АВК!

PS. Якщо обрана модель шолома не передбачає використання підкладки або ж у наявності не виявилось потрібного розміру, ви отримаєте знижку на суму вартості підкладки (356 грн).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Збори Ради Асоціації велосипедистів Києва ухвалили 17 кандидатур у члени організації. Рада прийняла в члени 17 кандидатів, які написали письмові заяви про вступ до організації,

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

Ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає. У 2018 році наша велосипедна спільнота