До 15 листопада для членів Асоціації велосипедистів Києва тепла флісова підкладка  до всіх шоломів “ABUS” – у подарунок.

cyklisticka-helma-abus-metronaut-winter-2
В асортименті – як велошоломи для дорослих, так і велошоломи для дітей. Багато яскравих моделей для міста, відпочинку та спорту. Всі міські моделі обладнані вбудованими світлодіодними ліхтариками. Додатково, окрім теплих підкладок, доступні дощовики.

Всі шоломи ABUS, в тому числі дитячі моделі, виготовлені за найвищими стандартами безпеки із використанням безпечних для здоров’я матеріалів.

Також нагадуємо, що для всіх членів Асоціації діє постійна знижка на велозамки “ABUS” у розмірі 10 %.

Більше про бонуси та переваги для членів АВК!

PS. Якщо обрана модель шолома не передбачає використання підкладки або ж у наявності не виявилось потрібного розміру, ви отримаєте знижку на суму вартості підкладки (356 грн).

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

інші цікаві матеріали

Члени Асоціації велосипедистів Києва подали свої кандидатури на вибори голови і членів Ради АВК. На Загальних зборах АВК 2 червня відбудуться вибори, під час яких

Рада та персонал АВК запрошують членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, що відбудуться влітку. Коли: 2 червня 2018 року

22 квітня 2017 року відбулися Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва. Дякуємо всім, хто взяв активну участь. Для тих, хто не зміг приєднатися до нас у