До партнерської програми Асоціації приєднався молодий український бренд з Харкова – Zameten, що спеціалізується на виготовленні світловідбивачів ручної роботи. Відтепер для всіх членів АВК тут – знижка 5 %!

Безымянный“97% людей, які читатимуть цей текст, напевно їздили на велосипеді або гуляли ввечері. Коли Ви їздите на велосипеді або гуляєте, ви хочете підвищити безпеку, адже так? Цим питанням задалися і ми, після того як побачили сумну статистику ДТП. Після цього, для вас ми створили світловідбивач, який підвищує безпеку і стає вашим повсякденним атрибутом,”- розповідає про історію створення бренду “Zameten” один із його співзасновників Владислав Дайнека.

Безымянный_1
Світловідбивач на кріпленні розроблений як універсальний. Він був створений в кращих умовах, і ця лінія світловідбивачів завойовує серця як любителів спорту, так і простих велосипедистів та пішоходів  по всій Україні та за її межами.

Найкраще світловідбивач “Zameten” носити:

  • під час велосипедних та роллерських прогулянках
  • на рюкзаці та у походах
  • під час прогулянок чи пробіжок

Принцип роботи відбивача полягає в наступному: після потрапляння на нього світла, він моментально відбиває світло в тому напрямку, звідки воно на нього світить.

БезымянныйВідтепер для всіх членів Асоціації діє постійна знижка на всі світловідбивачі бренду “Zameten” у розмірі 5 % (при замовленні обов’язково зазначте, що ви є членом АВК).

Більше про бонуси та переваги для членів АВК!

Контакти інтернет-магазину “Zameten”:

моб. +38 (050) 566-64-87

http://www.zameten.com.ua/

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Збори Ради Асоціації велосипедистів Києва ухвалили 17 кандидатур у члени організації. Рада прийняла в члени 17 кандидатів, які написали письмові заяви про вступ до організації,

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» спрощує формат взаємодії з усіма, хто хоче долучитись до організації. «Дякуємо всім членам АВК, які протягом 11 років підтримували та

Ми запитали у членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, чому вони приєднуються до нас і що їм це дає. У 2018 році наша велосипедна спільнота