Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – вже майже 500!

Знайомтеся – Катерина Шеліхова

Катерина Шеліхова

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Як певно і у всіх в дитинстві, почалось моє знайомство спочатку з триколісним коником, а потім вже і з двоколісним більш норовливим. Пам’ятаю, як маленька, ганяла по гаражному кооперативу на величезній дідовій Україні, де я ледь-ледь дотягувалась до педальок. А одного Дня народження діда подарував мені Ардіса. Радості не було меж.

Відколи почалось доросле життя велосипеду якось не було місця у моєму житті. Але тепер я розумію, що то лишень небажання того робити, зневіра в себе.

Я завжди мріяла ганяти на вельчику. І ось цієї весни в мене все почалось з прокатного ровера, після чого я зрозуміла що я хочу свій власний. Я хочу відчувати цю свободу кожен деньПочались пошуки того єдиного. Нарешті в травні 2015 року я купила свій перший, нехай і не новий, велосипед. Хайзік став для мене вірним двоколісним другом.

З якою метою його використовуєш?

Відколи сіла на велік, їзджу скрізь. За той короткий проміжок часу, що я кручу педалі , встигла побувати в дуже багатьох місцях, в які раніше навіть і не мріяла потрапити. Київ постав переді мною зовсім в іншому світлі і я зрозуміла що люблю своє місто ще більше.

Як прийшла до цього?

В оточені з’явились люди, які надихнули мене і повірили в мене. Це і стало для мене поштовхом до дії. І я просто сіла і поїхала.

Що для тебе велосипед?

Велосипед – це те, що змусило мене відірвати д*пку від стільця і повірити в себе та свої сили.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Прогресивна громадська організація, яка дуже активно намагається популяризувати велосипед та велокультуру в Києві.

І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Головне побажання: нічого не боятися, відкидати дурні думки і просто сідати на двоколісних коників і розсікати просторами нашої чудової Країни, а може не лише нашої. А Києву бажаю ставати більш лояльним до велосипедистів.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто