Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже понад 450!

Знайомтесь – Юрій Саладіс.

Юрій Саладіс

Як давно ти їздиш на велосипеді?

На велосипеді я катаю з самого дитинства. Спочатку був як у всіх “Гномік”, “Зайчик”, “Орлятко”, “Україна” (спочатку під рамою), а потім вже як у людей))) Ну і далі вже хардтейли МТБ….

З якою метою його використовуєш?

Велосипедом я користуюсь як засобом пересування до роботи та прогулянок по місту і всією Україною.

Як прийшов до цього?

Мені завжди подобалося з дитинства катати на ровері, пізнавати нові незвідані далі та гарні мальовничі краї з долинами і горами. І навіть зараз це не менш цікаво та пізнавально.

Що для тебе велосипед?

Ровер для мене – це свобода в пересуванні по дорогах міста, країни та світу. Ми з ним як одне ціле, розуміємо, що хочемо.

Чому приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

До АВК я приєднався з метою зробити щось більше для розвитку велоруху. І з кожним днем я бачу, як нові велосипедисти приєднуються до нашого руху і підтримують наше прагнення до крашого та екологічного транспорту.

І наостанок: твоє побажання Києві і майбутнім велосипедистам.

Я бажаю усім новим та потенційним велосипедистам Києва та Украни завжди із захватом кататися у будь яку пору року та надихати на це інших із заохоченням продовжувати цю справу. Слава Україні!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто