17 вересня відбувся Осінній День “Велосипедом на роботу”. Вже третє цього року ми об’єдналися, щоб нагадати: велосипед – зручний і швидкий, екологічний і вигідний транспорт для щоденних поїздок по місту.

Цього ранку ми їхали з різних районів Києва та зустрілися для традиційного “велосніданку” на Майдані Незалежності: поспілкуватися в запальній велосипедній компанії, надихнути киян користуватися велосипедом і нагадати місту про необхідність створення якісної велосипедної інфраструктури.

b2w_kyiv_17.09.2015

На Майдані також відбулося нагородження переможців конкурсу “Велопрацедавець року”. Перше місце посіла ІТ-компанія ZEO Alliance. Детальніше про це тут.

Нижче кілька фотографій районних колон. Фотографії з Майдану будуть опубліковані на сторінці Асоціації велосипедистів Києва в Facebook. Нагадуємо, що приймаються фотографії на конкурс за найкращий офісний лук

b2w_bor_17.09.2015

Колона “Велосипедом на роботу” з Борщагівки

b2w_bor_17.09.2015_2

Колона “Велосипедом на роботу” на Майдані

b2w_darn_17.09.2015_1

Колона “Велосипедом на роботу” з Дарниці

b2w_darn_17.09.2015_2

Колона “Велосипедом на роботу” з Дарниці на Майдані

b2w_dorogozh_17.09.15_2

Колона “Велосипедом на роботу” з Дорогожичів

b2w_golos_17.09.2015_2

Колона “Велосипедом на роботу” з Голосієва

b2w_obolon_17.09.2015

Колона “Велосипедом на роботу” з Оболоні

b2w_pozn_17.09.2015_3

Колона “Велосипедом на роботу” з Позняків

b2w_troja_17.09.2015_1

Колона “Велосипедом на роботу” з Троєщини їде по новій велодоріжці

IMG_7422

Колона “Велосипедом на роботу” зі Святошина

IMG_7424

Колона “Велосипедом на роботу” зі Святошина

 

Дякуємо всім волонтерам і друзям, що допомагали в організації цієї події, а також нашим ведучим: Олексію Гаценку, Олені Грінченко, Діані Зубко, Сюзанні Елпі, Юрію Саладісу, Анні Сенько, Сергію Смирнову, Володимиру Сосевічу, Данилу Стеценку, Аліні Кобернітській, Олександру Коваленку, Єгору Коляденку, Павлу Кучапіну, Богдану Лепявку, Володимиру Нагорному, Дарині Пироговій, Сергію Тимощуку, Денису Токареву, Анні Храбан, Олексію Цимбалюку, Денису Чернишову, Оксані Шиян, Антону Шевченку, Катерині Яковець та іншим.

Дякуємо партнерам події: Екоцентру за організацію звуку від “чистої” енергії – сонця, компанії Veliki.ua (призи для фотоконкурсу), ресторану здорової їжі Tri за смачні подарунки учасникам велосніданку та BikeSugar за “велосипедний” цукор, що підняв усім настрій цього ранку!

Подія відбулась в рамках Європейського тижня мобільності, який щороку святкують з 16 по 22 вересня у понад 2 000 міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту, велосипедів і пішохідних зон – збільшувати. Київ приєднається до ЄТМ вже вп’яте. Детальніше: mobilityweek.org.ua.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська