Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомтесь – Ведомир Ареміх.

Ведомир Ареміх

Як давно Ти їздиш на велосипеді?

Пішов уже шостий рік.

З якою метою його використовуєш?

В першу чергу — транспортний засіб. Часу на велопрогулянки особливо нема, але з іншого боку, кожна поїздка в справах — це прогулянка, задоволення, усмішка. Така маленька подорож.

Як прийшов до цього?

В дитинстві мав крутого червоного «Мішку», але зняв бокові колеса, коли навчився їздити на братовому Аісті, на якому тоді ледве сягав педалей. Потім у сім’ї не було можливості купити більший велосипед, і все якось забулося.
Навесні 2011 року мені наснився дивний сон, вранці після якого з’явилося гостре бажання мати велосипед. Не пройшло й місяця, як я купив собі першого двоколесного звіра. Але катався епізодично, доки через рік не з’їздив до Варшави, де побачив безліч велосипедистів і різноманітних роверів на вулицях, велосипедну інфраструктуру. Невдовзі змінив гірський велосипед на складаний, і почав їздити ним на роботу, з допомогою міської електрички і метро.

Що для тебе велосипед?

Велосипед — це продовження мене самого. Екзоскелет, який додає швидкості пересування і сили для носіння вантажів. Настільки злився з ним, що помічаю тільки коли ламається;-)

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Познайомився з АВК на першому їх велонавчанні (тоді ще не безкоштовному, а за шоколадку для Іри;-)). Невдовзі приєднався, трохи волонтерив, а коли забракло часу, вирішив займатися виключно своїм власним проектом, вигаданим на одному з Велофорумів — блоґом «З велосипедом».

Ще кілька слів: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Поважайте пішоходів, поважайте водіїв, поважайте себе. І ніколи не будьте байдужими до того, що вас оточує.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто