Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомтесь – Олександр Коваленко.

Олександр Коваленко

Як давно ти їздиш на велосипеді?

З дитинства їжджу на велосипеді. В 13 років навчився кататися на «Україні», і відразу в перший день я на ній заїхав у погрібJ. До речі, їй зараз 28-29 років і вона ще жива))

А починаючи десь з 2007 року я почав займатися більш професійно велосипедом і для мене він став частиною життя.

З якою метою його використовуєш?

Я просто їжджу на роботу, на побачення, по справам, гуляти з друзями та подорожую по Україні та за кордоном. В основному я його використовую для поїздки на роботу. До роботи мені потрібно їхати 17 км. На маршрутці дорога в мене займає мінімум 1год. 20хв., а на ровері 45 хв. Оскільки я іноді працюю довго, то не прив’язуюсь то транспорту, а просто сідаю на ровер та кручу собі педалі ))

Як прийшов до цього?

Прийшов до цього поступово: спочатку велосипед був один і лише для відпочинку, потім почав їздити на роботу, потім у мандрівки, а тепер в мене в родині їх 4)) Ровер – це просто моє життя.

Що для тебе велосипед?

Він є:

  • членом моєї родини,
  • найкращим другом,
  • здоровий спосіб життя,
  • екологічним транспортним засобом,
  • надійним та швидким засобом для пересування,
  • відчуттям свободи,
  • пізнанням навколишнього світу,
  • зекономлені гроші,

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

За діяльністю АВК слідкував уже десь рік. Приєднався, тому що мені подобається те, що робить АВК і я цілком поділяю їхні погляди. Я радий, що є така організація, яка робить наше місто краще і розвиває велорух в Києві. Хотів допомогти іншим людям хоч чимось.

Ще кілька слів: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Хочу побажати велосипедистам кращих умов для пересування містом та паркування, а також доброзичливих водіїв авто та побільше велосипедистів. З кожним велосипедистом наше місто стає більш екологічним та квітучим. Велосипедисти живуть довше, мають цікаве життя та більше друзів. Велосипед приносить людям щастя та відчуття свободи!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто