Фотоконкурс до Дня “Велосипедом на роботу” в Києві: зробіть фото на тему “Bike2Work Look Kyiv” та отримайте призи від компанії Veliki.ua: комплект велозамків, чистку для ланцюга або комплект світла.

Умови конкурсу:

Сфотографуйтеся з велосипедом в офісному одязі (офіційний або business casual стиль) та надішліть на адресу media [at] avk.org.ua з темою листа “Фотоконкурс My BikeOffice Look”.

У листі вкажіть:

  • Ваше ім’я та прізвище, місто
  • чому Ви підтримуєте ідею “велосипедом на роботу”,
  • лінк на профіль у фейсбуці,
  • за бажання – де або ким ви працюєте,
  • фото прикріпіть вкладеним файлом (увага: відбиріть лише 1 фото!)

До розгляду приймаються лише фотографії, зроблені воесени 2015 року.

Прийом фотографій з 9 до 23 вересня включно, голосування проходитиме у мережі Facebook на сторінці Асоціації велосипедистів Києва. Буде визначено три переможці за кількістю “лайків”.

Голосування триматиме з 24 по 28 вересня включно, переможці будуть оголошені 29 вересня 2015 року.

Призи: 

1 місце – комплект велозамків Abus: замок на раму +  спеціальний адаптер + трос

2 місце – апарат і рідина для чистки ланцюга Birzman

3 місце – комплект велосипедного світла Longus (передній ліхтарик і задня мигалка)

Надсилаючи фотографію, Ви погоджуєтесь, що вона може бути використана ГО АВК та Veliki.ua у власних рекламних кампаніях безплатно.

Фотографії приймаються з усієї України, однак отримання призу можливо в Києві або послугами пошти за рахунок отримувача.

Крути педалі! Зробимо Київ велосипедним разом!

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Як у країнах Європейського Союзу заохочують їздити велосипедом на роботу? Асоціація велосипедистів Києва продовжує публікувати дослідження “Розподіл бюджетних коштів на велосипедну інфраструктуру: досвід ЄС та

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» оголошує прийом аналітичних медіаматеріалів на ІІ хвилю конкурсу для журналістів «Велосипед як каталізатор змін у містах». Головні факти про конкурс: