Фотоконкурс до Дня “Велосипедом на роботу” в Києві: зробіть фото на тему “Bike2Work Look Kyiv” та отримайте призи від компанії Veliki.ua: комплект велозамків, чистку для ланцюга або комплект світла.

Умови конкурсу:

Сфотографуйтеся з велосипедом в офісному одязі (офіційний або business casual стиль) та надішліть на адресу media [at] avk.org.ua з темою листа “Фотоконкурс My BikeOffice Look”.

У листі вкажіть:

  • Ваше ім’я та прізвище, місто
  • чому Ви підтримуєте ідею “велосипедом на роботу”,
  • лінк на профіль у фейсбуці,
  • за бажання – де або ким ви працюєте,
  • фото прикріпіть вкладеним файлом (увага: відбиріть лише 1 фото!)

До розгляду приймаються лише фотографії, зроблені воесени 2015 року.

Прийом фотографій з 9 до 23 вересня включно, голосування проходитиме у мережі Facebook на сторінці Асоціації велосипедистів Києва. Буде визначено три переможці за кількістю “лайків”.

Голосування триматиме з 24 по 28 вересня включно, переможці будуть оголошені 29 вересня 2015 року.

Призи: 

1 місце – комплект велозамків Abus: замок на раму +  спеціальний адаптер + трос

2 місце – апарат і рідина для чистки ланцюга Birzman

3 місце – комплект велосипедного світла Longus (передній ліхтарик і задня мигалка)

Надсилаючи фотографію, Ви погоджуєтесь, що вона може бути використана ГО АВК та Veliki.ua у власних рекламних кампаніях безплатно.

Фотографії приймаються з усієї України, однак отримання призу можливо в Києві або послугами пошти за рахунок отримувача.

Крути педалі! Зробимо Київ велосипедним разом!

інші цікаві матеріали

У конкурсі серед українських роботодавців «Велопрацедавець 2018» перемогла IT-компанія Intellias. Церемонія нагородження конкурсу відбулась 18 жовтня в Американському домі в Києві. Організатором конкурсу є громадська

Сьогодні, 21 вересня, співробітники компаній, організацій та установ Києва приєдналися до найбільшого велосипедного флешмобу «Велосипедом на роботу» напередодні всесвітнього Дня без авто. Флешмоб у столиці

Напередодні всесвітнього Дня без авто, 21 вересня, Київ приєднається до найбільшого велосипедного флешмобу «Велосипедом на роботу». Організатор флешмобу — Асоціація велосипедистів Києва — запрошує взяти