Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомется – Валерія Думанецька

Валерія Думанецька

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Шлях осягнення таємної науки крутіння педалей на двоколісному без падінь – був важким та довгим. Збиті коліна, гіркі сльозі та розпач тата (професійного шоссера) – все це було акомпанементом мого навчання з 5 рочків. До речі, вчилася на спортивному стадіоні біля школи на Борщагівці. Втім, вже через рік ми переїхали за місто, де очевидно природа підтримала мене своєю силою та первинною гармонійністю, і я самостійно осідлала льосика… З тих пір ми з ним єдине ціле.

З якою метою його використовуєш?

Розвантаження тіла, душі та духу від буденності, від усіх мирських справ. Кожна поїздка, нехай навіть коротка, це ніби втеча з-під шлюбного вінця – щось неприйнятне, ризикове й непередбачуване, але інколи єдино правильне рішення.

Як прийшла до цього? 

Думаю, що це закладено на рівні ДНК. Поняття «катання» як і «ходіння» – це для мене основні способи пересування і без цих опцій я була б наче й людина, але дуже обмежена, адже без руху.

Що для тебе велосипед?

Велосипед – це відчуття, що ти живеш. Це здоров’я. Це певною мірою виступ за розвиток без спрощення. Велосипед – це контроль тіла, розвиток духу та гармонія душі.

Чому Ви приєдналися до АВК і що думаєте про організацію?

В АВК відчуваю себе на своєму місці. Класно, коли тебе розуміють, а коли поділяють твою філософію веломана – це щастя. Тож АВК – це як пропаганда долучитися до числа щасливих усіх тих, хто ще не пірнув у задоволення сповна, але при цьому схильний саме до ВЕЛОщастя.  + це організація, яка працює над облаштуванням безпечності реалізації того щастя у рідному місті.

Побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Головне, це завжди робити те, чого бажаєш з розумом та повагою до оточення.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто