Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомется – Сюзанна Елпі

Сюзанна Елпі

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Як і більшість, перші спроби були в далекому дитинстві. Пам”ятаю, що свого часу навіть відламала страхувальні коліщата від дитячого велосипеда… Але якщо казати про користування велосипедом як транспортним засобом – з 2012 року.

З якою метою використовуєш?

В основному, як транспортний засіб, іноді – просто катаюсь із друзями, в тому числі, приймаю участь у велосипедних заходах.

Як прийшла до цього?

Колишній чоловік підсадив. Багато їздили разом (рекорд – 120 км за світловий день на гірських велосипедах), потім життя змінило напрямок течії, а велосипед залишився невід’ємною частиною мого побуту і світогляду.

Що для тебе велосипед?

Велосипед для мене – це не просто транспортний засіб, а дещо більше. Мабуть, праві люди, які стверджують, що велосипедист – це сексуальна орієнтація:) Щось особливе. Навіть при тому, що я почала водити інший двоколісний транспорт – мотоцикл – у мене в думках немає покидати велосипед. Педальний кінь – це своя романтика, свої можливості.

Чому ти приєдналася до АВК і що думаєш про організацію?

Дуже вдячна засновникам і активістам АВК за їхню діяльність! Популяризація велосипеду як повсякденного транспортного засобу – дуже гідна і правильна справа, тим більше, що ми прагнемо до рівня європейського міста. Хочу особисто відмітити таку правильну річ, як велонавчання з безпеки руху. Бо, на жаль, численна кількість велосипедистів виїжджає на дорогу без елементарних знань ПДР, і це має свої негативні наслідки, один з яких – негативне ставлення автомобілістів до нашої братії.

І наостанок: побажання потенційним велосипедистам і Києву.
Києву – процвітання і розвитку в якості велосипедного міста. Потенційним велосипедистам – якнайшвидшого поповнення наших рядів, тільки про ПДР не забувайте!

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто