Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомтесь – Петро Вакс

Petro_Vaks_720

Фото: Юлія Шекет

Як давно Ви їздите на велосипеді?

Колись давно їздив велосипедом «Україна», возив на рамі й багажнику тоді ще малих дітей. Потім була перерва на 20 років, і тепер катаюсь з 2007-го.

З якою метою використовуєте?

Коли йдеш пішки з пункту А до пункту Б, навіть всього два чи три кілометри, то здається, що цей клятий пункт ніколи не з’явиться. До того ж стомлюєшся. Та й нудно, особливо якщо дорога одноманітна. Коли їдеш велосипедом, навіть п’ять чи десять кілометрів – втомитися не встигаєш, нудьгувати теж, бо увага зайнята стеженням за автомобілями та вписуванням в транспортний потік. Тобто використовую велосипед з метою швидкого й цікавого перенесення себе до потрібних пунктів.

Як прийшли до цього?

Почав кататися в дитинстві. Сподобалось. Зараз не уявляю себе без велосипеда.

Що для Вас велосипед?

Перш за все транспорт, а не спортивне знаряддя. Але побічним ефектом пересування велосипедом є здорове серце, легені та звичка долати свою слабкість. Коли тобі багато років, коли погано себе почуваєш або не почуваєш ніяк, то сідаєш у седло, і за годину вже можна якось жити.

Чому Ви приєдналися до АВК і що думаєте про організацію?

Приєднався, щоб додати свій маленький внесок до змін у країні, якщо не активною участю у заходах, то хоч грошима. Думаю, що АВК робить добру справу, сподіваюсь, що у цій організації ніколи не з’явиться навіть крихітного відтінку бюрократії.

І наостанок: побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Велосипедистам бажаю ніколи не боятися автомобілів, але виявляти розумну обережність, увагу, й головне – прискіпливо дотримуватися правил. Навіть коли на перехресті справа й зліва нікого, навіть вночі – краще постояти на червоне світло, бо тоді виробляється звичка, що колись врятує вам життя. Києву бажаю поступово бути пронизаним велодоріжками, та й взагалі всім киянам пересідати на велосипеди. Бо автомобіль то не так цікаво, кажу як людина, що має посвідчення водія.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто