Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомтеся – Михайло Глуховський

Михайло Глуховський

Як давно ти їздиш на велосипеді?

Їжджу більш-менш регулярно з квітня минулого року, коли купив собі байк.

З якою метою його використовуєш?

На роботу приїжджаю на велосипеді нечасто. Проблема де ставити, де прийняти душ (особливо у спекотну погоду) таки існують.

Як прийшов до цього?

Вєлік – це активний спосіб життя, цим все сказано). Хтось не може жити без бігу, плавання, а хтось хоч і може жити бєз вєла, але почувається дискомфортно. Це про мене:)

Що для тебе велосипед?

Не що, а хто. Він є членом сім’ї).

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Спільноти в громадянському суспільстві мають об’єднуватися за інтересами, аби ефективніше захищати ці самі інтереси. АВК – одна з тих спільнот, яка робить це не лише на словах у соцмережах, а реальними справами.

І наостанок: твоє обажання потенційним велосипедистам і Києву.

Сідайте на байк – це нові друзі, інтереси, подорожі. Ну і об’єднуйтеся у спільноти, у велоспільноти)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто