Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто вони, члени Асоціації? Майже щодня нас стає все більше та більше – і вже 450!

Знайомтесь – Євген Гончаренко.

Євген Гончаренко
Як давно ти їздиш на велосипеді?

Спершу був чотириколісний, але швидко почав їздити самостійно. З
початкової школи пересів на “Десну”, на ній навчився їздити без рук. Найяскравіше пам’ятаю поїздки в селі під рамою “України”. До речі,
вона досі жива й у робочому стані.

З якою метою його використовуєш?

Їжджу Києвом не так часто, як хотілося б, через брак інфраструктури – банально немає, де лишити ровера, небезпечні дороги. Тому переважно використовую велосипед у подорожах Україною або за містом. Сподіваюсь, найближчим часом Київ стане зручнішим для людей, поверне простір для прогулянок та поїздок.

Що для тебе велосипед?

Велосипед – це зручність та незалежність від інших людей і обставин. Ти сам обираєш шлях і швидкість, маючи можливість впливати на деталі поїздки в реальному часі. Побачив цікавий будинок чи галявину з суницею – ось і новий маршрут.

Чому ти приєднався до АВК і що думаєш про організацію?

Мені подобаються люди, які змінюють своє оточення й середовище на краще, не чекаючи поки це зробить хтось інший. Бути одним з цих людей для мене і радість, і задоволення.

І наостанок: твоє побажання потенційним велосипедистам і Києву.

Зробити, нарешті, перший крок – сісти на ровер і поїхати! Бажано, звісно, перед цим згадати правила дорожнього руху, щоб зменшити ймовірність утрапити в халепу. За першим разом буде другий, потім поїздка за місто, потім Карпатами, а потім, хтозна, можна й на Борнео чкурнути;)

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Велосипед як хобі, як транспорт, як розвага, як робота. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто

Велосипед як хобі, як робота, як транспорт, як розвага. А що для вас велосипед? З якою метою його використовуєте і як до цього прийшли? Хто