Відтепер для членів Асоціації велосипедистів Києва на постійній основі діє знижка у розмірі 20 % на всі заняття першої та найбільшої в Україні студії соціальних латиноамериканських танців “Salsa club”!

dancing-salsa

Salsa, Bachata, Brazilian Zouk, Kizomba, Reggaeton – всі ці та багато інших напрямків ви зможете з легкістю опанувати в “Salsa club”. Тут вас навчать танцювати із закритими очима та відкритим серцем до музики і ритмів.

Дружня до велосипедистів студія танців знаходиться за адресою:
вул. Ярославська, 21 (ст. м. Контрактова площа).

Контактна особа: Юлія Ганночко, тел. (050) 352-14-14.

Веб-сайт: http://www.salsa.com.ua/

 

Більше про програму бонусів та знижок для членів АВК можна дізнатися ТУТ.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

  • Олеся

    ухти клас!

інші цікаві матеріали

Першими учасниками сертифікаційної програми Bike friendly Company в Києві стали бізнес-центр «Іллінський», юридична фірма EVERLEGAL, кав’ярня Sereda Vegan Point і ресторан «Тарас Бульба». Сертифікати вручила

Асоціація велосипедистів Києва у складі Української велосипедної мережі звернулась до Міністерства інфраструктури України з оскарженням повної заборони провезення велосипедів у поїздах категорії «Інтерсіті» та «Інтерсіті+».

Асоціація велосипедистів Києва зустрілась з членами Клубу велобізнесу, а також представниками велобізнесу і bike-friendly компаній на бізнес-сніданку в середу, 14 березня, в дружній локації Druzi